• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » «Територія радості» – у Чернігові святкували закінчення навчального року і початок канікул


«Територія радості» – у Чернігові святкували закінчення навчального року і початок канікул

 

Аніматори, розваги і спортивні змагання для дітей, - локації на будь-який смак, яскраве закінчення навчального року і початку канікул. На Алеї Героїв влаштували велике свято до Дня захисту дітей. Святкування спеціально запланували саме на вихідний, аби якомога більше людей змогли взяти участь.


Локації представлені тут підготували не тільки представники Управління у справах сім’ї, молоді та спорту, а ще й клуби за місцем проживання. Вони організували спортивні змагання, розіграші та конкурси. Поруч, на зеленій зоні, дітей вчать, як в’язати вузли, встановлювати намет і основам виживання представники скаутської організації «Пласт». Серед інших партнерів свята – «Чернігівська політехніка», яка має 5 своїх локацій, серед яких – конкурс малюнків на асфальті для молодших та психологічні тести для підлітків.

Для активної малечі, що бере участь у заходах, організатори приготували солодкі подарунки, а святкували майже весь день.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: День захисту дітей, територія радості, Алея Героїв, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект