• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Під час відкриття майданчика на Масанах Атрошенко розказав, що ще планують зробити в мікрорайоні


Під час відкриття майданчика на Масанах Атрошенко розказав, що ще планують зробити в мікрорайоні

 

Зробити Масани сучасним, перспективним, молодіжним мікрорайоном, - таке завдання міської влади. Про це сказав Владислав Атрошенко під час відкриття реконструйованого дитячого майданчика на Масанах. Він також озвучив план розвитку мікрорайону.Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «По-перше, буде освоюватися другий мікрорайон. Тут буде збудовано, дасть Бог, школа, садочок, буде парк через дорогу, ще один, окремо. Ми придивляємося зараз до проєкту, щоб розширити другий проїзд під шляхопровід, щоб був двосмуговий рух в одну і в другу сторону, тобто всього, щоб було 4 полоси, а не дві, як зараз».

Владислав Атрошенко також додав, що колись тут знаходився майданчик, встановлений його коштом як народного депутата, і за 7 років його реконструювали, додали елементів. Восени тут з’явиться газон з поливом, і вся територія виглядатиме довершено.

На святі малюків розважали аніматори. Всім знайшлося заняття до душі.

Надаємо, до 2016 року дитячі майданчики в місті переважно встановлювали меценати. Тепер це робиться цілеспрямовано міським коштом у дворах з великою кількістю дітей. За цими зонами доглядають обслуговуючі організації. Коштом міського бюджету минулого року також реконструювали великий дитячий майданчик на проспекті Миру. Туди також додали інклюзивні елементи.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: дитячий майданчик, Масани, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект