• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові відбувся відкритий чемпіонат області зі спортивного пішохідного туризму


У Чернігові відбувся відкритий чемпіонат області зі спортивного пішохідного туризму

 

Олег Горбонос впевнено фіксує кріплення та готується до навісної переправи. У спортивному туризмі хлопець вже близько 7 років. За цей час він брав участь у багатьох змаганнях та навіть здобув призові місця. Сьогодні ж вперше після півторарічної перерви бере участь у відкритому чемпіонаті Чернігівської області зі спортивного пішохідного туризму. Хлопець зізнається, що в карантинний період дуже скучив за подібними змаганнями.


Основною локацією для змагань обрали Ялівщину. Тут, у центрі дитячо-юнацького туризму, є все необхідне для проведення заходу. Серед учасників та учасниць дві вікові групи – від 9 до 14 років, і старше. Через тривалий карантин вони вимушені були готуватись самотужки, тому чемпіонат став гарною можливістю випробувати свої сили.

Цьогоріч до участі у чемпіонаті заявлено 25 команд, серед них не тільки Чернігівська область, а ще й Полтавська та Київська. Відкритий чемпіонат Чернігівської області зі спортивного туризму тривав протягом трьох днів. Заплановано 3 тури. Остаточно переможців визначать 6 червня.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: спортивно-пішохідний туризм, чемпіонат області, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект