• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » На Чернігівщині завершується ремонт дороги регіонального значення


На Чернігівщині завершується ремонт дороги регіонального значення

 

Дістатися до Ніжина та Прилук вже з цього місяця стане комфортніше. Поточний середній ремонт дороги Р-67 Чернігів-Ніжин-Прилуки-Пирятин, що на ділянці Ніжин-Прилуки, добігає кінця. Вартість проєкту майже півтора мільярда гривень, розрахований він на два роки.Реконструкція цього автошляху, загальною протяжністю 75 кілометрів розпочалася ще влітку 2020 року в рамках державної програми «Велике будівництво». Торік були проведені основні роботи з покриттям, протяжністю 50 км на ділянці від Прилук до Ніжина. Нині виконується другий етап робіт – оновлюють об’їзну Ніжина – відрізок в 25 кілометрів. Наразі тут укладають фінішний шар асфальтобетонного покриття.

Голова обласної державної адміністрації Анна Коваленко разом з начальником служби автомобільних доріг області Романом Сміяненко у ході робочої поїздки відвідали і оглянули об’єкт, де наразі ведуться роботи.


Окрім облаштування сучасної дорожньої інфраструктури проєкт також передбачає встановлення енергозберігаючого освітлення та відеокамер у населених пунктах, укріплення узбіччя, облаштування зупинок, оновлення семи мостових переходів.

За кілька місяців на оновленій дорозі, а саме на відрізку автошляху до Талалаївки Ніжинського району, мають встановити комплекс для динамічного зважування вантажівок у русі вартістю близько 17 мільйонів гривень.

Подібний комплекс вже функціонує на трасі М-01 біля Кіптів, де вже з березня цього року проводиться зважування вантажівок. Цьогоріч оновлення доріг заплановано й на інших ділянках. Наразі оголошені тендери на ремонт дороги Р-67: Чернігів-Ніжин та від Прилук до межі з Полтавською областю.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ремонт дороги, «Новий Чернігів»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект