• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Тільки для чотирикласників: як проходило свято останнього дзвоника у школі №12


Тільки для чотирикласників: як проходило свято останнього дзвоника у школі №12

 

Останній дзвоник пролунав для 99 чотирикласників 12 школи у Чернігові. Цього року через карантинні обмеження 1-3 класи не запрошували на свято останнього дзвоника. Про це Суспільному повідомив директор школи №12 Василь Гопаченко. А учні старших класів святкуватимуть завтра. Про особливості цьогорічних останніх дзвоників розповідаємо далі.99 чотирикласників з 12 школи у Чернігові прийшли 4 червня на останній дзвоник. Батьки спостерігають за святом окремо. Все через карантинні обмеження, каже директор школи № 12 Василь Гопаченко. Учнів невипускних класів не запрошують взагалі.

«Великими групами людей не можна збирати. Ми пішли по шляху того, щоб лінійка для четвертих класів відбулася окремо, а для 11-х класів – окремо. Для інших дітей, інших паралелей, ці лінійки пройдуть, коли вони будуть або чотирикласниками, або одинадцятикласниками. Тому, я вважаю, не потрібно кожного року для них повторювати свято, яке для них не являється, апріорі, не першим і не останнім дзвоником», – говорить Василь Гопаченко.


Урочистості останнього дзвоника також скоротили за часом, сказала Суспільному Юлія Лебедєва, педагогиня-організаторка ЗОШ №12.

«У нас зменшено по часу, буквально хвилин до 30 це все буде. Наприклад четверті класи, вони вже хочуть себе показати, тому по номеру від класу, трошки тексту, треба ж якість підводки зробити. Нагородження похвальними листами – і все, на цьому все завершується».

У школі № 12, як і у більшості шкіл Чернігова, останні дзвоники для 11-х класів проходитимуть завтра, каже Василь Гопаченко. Все через те, що сьогодні відбувається іспит ЗНО з історії.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Василь Гопаченко, останній дзвоник, школа №12, UA: Чернігів

Добавить в:
 
 


Центр Комплект