• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові започаткували проєкт «Без меж»


У Чернігові започаткували проєкт «Без меж»

 

У Чернігові круглий стіл дав старт реалізації масштабного та довготривалого проекту «Без меж», що спрямований на соціалізацію і розкриття талантів людей з інвалідністю.«Соціалізацію людей з інвалідністю, на самореалізацію цих людей, на привернення уваги суспільства до талановитих людей з інвалідністю і донесення до широкого загалу тієї думки, що хоч можливості й обмежені, але здібності безмежні», – Тетяна Нассон, куратор проєкту «Без меж».

«Мета цього проєкту – щоб люди почувалися потрібними. Потрібними суспільству», – Людмила Шандренко, співорганізатор проєкту «Без меж».

Проект передбачає кілька етапів. Перший – це сам інформаційний старт. Другий етап, що триватиме близько місяця, – це пошук учасників проєкту. Тобто талановитих людей з інвалідністю, які виготовляють якісь поробки.

«І вишивають, і плетуть кошики, роблять чеканку, роблять прикраси з бісеру, плетуть. Дуже-дуже багато таких людей, які вміють робити своїми руками, але не знають, а що далі», – Людмила Шандренко, співорганізатор проєкту «Без меж».

Наступне – це медійне висвітлення учасників проєкту, їхніх робіт, їхньої творчості тощо. Паралельно триватиме пошук меценатів. У рамках проєкту «Без меж» благодійники купуватимуть творчі вироби.

Загалом у цій кампанії зможе взяти участь будь-яка людина з інвалідністю, якій виповнилося 18 років і яка може самостійно зробити якийсь творчий елемент. Фінішуватиме проєкт орієнтовно на початку осені.

Сюжет: Cheline TV

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: проект «Без меж», інвалідність, талант, Cheline TV

Добавить в:
 
 


Центр Комплект