• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Трьох – дискваліфікували, близько півтори тисячі учнів не прийшли на ЗНО з української в області


Трьох – дискваліфікували, близько півтори тисячі учнів не прийшли на ЗНО з української в області

 

Трьох учнів дискваліфікували через порушення, загалом півтори тисячі зареєстрованих на Чернігівщині на ЗНО з української літератури та мови на іспит не прийшли. Про це Суспільному розповіла директорка Київського регіонального центру оцінювання якості освіти Світлана Сакаєва. ЗНО з української цього року складали за двома варіантами. Був тест з мови і літератури і тільки мови для учнів, які хочуть вступати за технічними спеціальностями та до медичних навчальних закладів.Цього року тест з української зробили двох типів. Учні могли на вибір складати українську мову та література чи тільки мову. Тест без літератури складали 1 червня у Чернігівському колегіумі.

«Лише українську мову, тому що вступаю на технологічний факультет і не бачу сенсу здавати українську літературу, тому що з 8 класу майже перестав читати, хоча до цього читав все, що давали», – говорить Олександр Сич, учень ліцею №22.

«Я вважаю, що це дуже доречно, адже технічні спеціальності, я вступаю до медичного університету, і це дуже круто, що можна не здавати українську літературу, менше роботи», – каже Вікторія Ярош, учениця ліцею №22.

Перед входом учасникам вимірюють температуру. Аудиторії перед початком іспиту з української мови – напівзаповнені.

У Чернігові складати ЗНО з української мови та літератури зареєструвалося 4200 учнів, з них 1350 складають тільки українську мову.

«Був у нас зареєстрований 291 учасник, не з’явилися – 123. Я вважаю, що багато дітей зареєструвалися для складання ДПА, а у зв'язку з тим, що складати в цьому році не обов'язково, тому така неявка. Порушень у нас ніяких не було», – розповіла Олена Голуб, відповідальна за пункт ЗНО.

В школі №3 одинадцятикласники складали іспит з української мови та літератури. Відповідали на тестові запитання та писали твір впродовж трьох годин.

«Завдання були достатньо складні, якщо ти нічого не знаєш, тобі дуже тяжко скласти. Важчими були запитання до літератури, українська мова – легко. Тому я спочатку зробила українську літературу, і потім перейшла до української мови», – говорить Марія Іванченко, учениця школи №34.

«Я взагалі не хвилювався, я українську написав за 20 хвилин, тестування. А літературу за п'ять хвилин “нафігачив”, і нормально», – сказав Володимир, учасник ЗНО.

В області 517 учнів не прийшли на тестування з української мови та літератури, зареєструвалися – 6 тисяч людей. На ЗНО з мови не прийшли близько тисячі. Про це Суспільному сказала Світлана Сакаєва, директорка Київського регіонального центру оцінювання якості освіти. Також вона додала, що трьох учнів дискваліфікували через порушення.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ЗНО з української, тестування, абітурієнти, UA: Чернігів

Добавить в:
 
 


Центр Комплект