Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Легкоатлет з Чернігова виборов срібло та бронзу
Рекламодателям
Error: Incorrect password!

Радио
Радио

Легкоатлет з Чернігова виборов срібло та бронзу

Легкоатлет з Чернігівщини Віталій Тарасенко виборов срібло та бронзу на дистанціях 400 та 800 м у командному чемпіонаті України серед юнаків 2004-2005 року народження і молодше. Змагання проходили з 23 по 24 травня у Львові на стадіоні «Скіф». Тренер з легкої атлетики ОДЮСШ з олімпійських видів спорту Володимир Луценко результатом задоволений.Володимир Луценко, тренер з легкої атлетики ОДЮСШ з олімпійських видів спорту:
«У зв’язку з тим, що був травмований, тому було під питанням його участь у цих змаганнях. Два тижні ми не займались. Так що результати задовільні. Хоча, це тільки початок для нього».

У змаганнях взяли участь понад 700 спортсменів з 24 регіонів України. Віталій Тарасенко зазначає, що готувався до змагань навіть під час карантину, бігав у лісі, але суперники теж часу не гаяли.

Віталій Тарасенко, срібний та бронзовий призер чемпіонату України з легкої атлетики: «В моїй категорії було від 40 до 80 учасників. Всі мої конкуренти, які в мене виграли, це мої друзі, тому вони мені суперники тільки на доріжці, а так ми друзі – ходимо разом відпочивати після змагань, тому нічого поганого не можу сказати про своїх суперників. Тільки бажаю їм успіхів».

Наразі юнак готується до чемпіонату України з легкої атлетики, який відбудеться з 3 по 5 липня у Львові.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Віталій Тарасенко, легка атлетика, чемпіонат України, «Новий Чернігів»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект
Error: Incorrect password!