• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Ліфти в Чернігові обслуговуватиме комунальне підприємство


Талион

Ліфти в Чернігові обслуговуватиме комунальне підприємство

 

З 1 липня КП «Новозаводське» буде обслуговувати ліфти у багатоповерхівках Чернігова. Їх кількість приблизно 750. До переліку увійшли житлові будинки, які знаходяться в комунальних управителів КП «Деснянське», а також 10-го та 13-го ЖЕКів.


Ярослав Куц, начальник Управління ЖКГ ЧМР: «Це пов’язано з тим, що найбільш прозоро і найбільш зрозуміло і для міської влади, і для містян все ж таки робота комунального підприємства, тому що там завжди можна перевірити, подивитися документацію. Їх перевіряє КРУ, тобто є звіти, тобто абсолютно все прозоро, ясно, зрозуміло. Це абсолютно нормально – був договір з однією підрядною організацією, тепер КП «Новозаводське» буде обслуговувати самого себе, і відповідно буде обслуговувати три комунальних підприємства, яке обслуговує житло».

Середній термін служби одного ліфта становить від 20 до 25 років. Капітальний ремонт подовжує їх роботу майже на 4 роки, а от модернізація на 18. Ярослав Куц пояснює, за сучасними розцінками мова йде про суму від 200 до 700 тисяч гривень. Аби направити на ці потреби необхідні кошти, міський голова вирішив створити підрозділ на базі комунального підприємства «Новозаводське».

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ліфти, КП «Новозаводське», Ярослав Куц, «Новий Чернігів»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект