• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Ключі від квартири: дівчинка-сирота отримала житло від держави


Талион

Ключі від квартири: дівчинка-сирота отримала житло від держави

 

19-річна Вікторія Навражна залюбки показує квартиру щасливою господинею, якою щойно стала.

Вікторія Навражна, щаслива власниця квартири: «Задоволена, що в мене буде своя домівка, що я зможу десь проживати, а не бути в гуртожитках, як діти, у яких немає такої можливості. Я дуже задоволена, тому що тепер у мене є власний дім».Власне житло дівчинка-сирота отримала в рамках державної програми. Ключі від однокімнатної квартири в Прилуках 20 травня Вікторії вручала особисто заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Олена Дума.

Олена Дума, заступник голови Чернігівської ОДА: «Місії вручати квартири відбуваються не щодня, але це такі моменти, коли хочеться заплакати. Тому що насправді у нас дуже багато є дітей-сиріт і дітей позбавлених батьківського піклування, і кожна дитина заслуговує на такі подарунки від долі, враховуючи складні долі. Облдержадміністрація, ви знаєте, за ініціативи голови було схвалено програму по отриманню житла для дітей-сиріт. В минулому році було виділено з держбюджету 34 мільйона гривень. Цим правом мали скористатися 86 таких дітей. В цьому році виділено 31 мільйон гривень. Порядок ще знаходиться на затвердженні. І сподіваємося, що 46 дітей скористаються у 2021 році і отримають таке щастя, як сьогодні наша Вікторія».

Вікторія не стримуючи сліз радості дякує за таке велике щастя мати власну домівку.

Вікторія Навражна, щаслива власниця квартири: «Я дуже вдячна за таку підтримку дітям-сиротам. З ремонтом мені допомагав батько-вихователь Дребут Володимир Іванович. Ми зараз з ним спілкуємося і їздимо один до одного в гості. Завдяки йому такі ремонти».


У дитячому будинку сімейного типу у селі Яблунівка в родині Володимира Дребута Вікторія виховувалася 10 років. Наразі вона студентка Прилуцького педколеджу, вчиться на вихователя дитсадка і вже мріє про власних дітей.

Вікторія Навражна, щаслива власниця квартири: «Дуже подобається, що є майданчик. В майбутньому, дай Бог, в мене будуть діти, буде майданчик для дітей. Взагалі дуже задоволена».

Задоволена і щаслива власниця квартири Вікторія і подарунком, можна сказати, на вхідчини від Прилуцької районної державної адміністрації, мікрохвильовою піччю.

Вікторія Навражна, щаслива власниця квартири: «Дуже добрий подарунок, тому що постійно підігрівати їжу на пательні це важко».

Геннадій Луценко, голова Прилуцької РДА: «Підтримка дітей даної категорії завжди залишатиметься в пріоритеті нашої діяльності. За підтримки органів державної влади, зокрема, обласної державної адміністрації, загалом країни, уряду та решти, ми будемо працювати в цьому напрямку непокладаючи рук. Ви бачите, що сьогодні у нас є гарні показники, досить гарні і усміхнені люди, які дійсно потребують цієї підтримки і допомоги, і ми лише будемо нарощувати темпи, і будемо збільшувати, і збільшувати таку допомогу для Прилуцького району і області в цілому».

А Вікторія Навражна вже потрапила в їх число і наразі дівчинка призвичаюється у власному житлі і залюбки приймає тут гостей, першими з яких, звичайно, були її тато-вихователь Володимир Дребот, молодші братики і сестрички, що залишаються під його опікою та високоповажні гості з області і району.

Сюжет: ТК «Прилуки»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Вікторія Навражна, квартира, Прилуки, діти-сироти, ТК «Прилуки»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект