• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Співпраця у сфері бізнесу та допомога у розвитку туризму - Чернігів відвідала амбасадорка Хорватії


Співпраця у сфері бізнесу та допомога у розвитку туризму - Чернігів відвідала амбасадорка Хорватії

 

Допомогти досвідом та розширити багаторічну співпрацю. Дипломатична представниця Хорватії, яка в рамках робочого візиту до Чернігова мала зустріч із його керівництвом, відзначила розбудову міста і висловила підтримку у прагненні подальшого розвитку та покращення відносин. Зокрема, у пріоритетних напрямках озвучених секретарем міської ради.Олександр Ломако, секретар Чернігівської міської ради: «У нас є певна історія стосунків в економічній сфері. Вона стосується, в першу чергу, постачання продуктів сільськогосподарського призначення, харчування, до Хорватії. В цьому напрямку ми можемо поглиблювати цю співпрацю, якщо пані Посол потребує якісь додаткові контакти чи зустрічі з підприємствами, ми радо організуємо все в робочому режимі, тому що сьогодні вже неможливо. Але якщо такий запит буде, то ми можемо це зробити. І другий напрямок, перспективний, це розвиток туризму».

Що стосується торгівельно-економічних зв’язків, то бізнес, що потенційно може працювати між собою, має можливість зустрітися вже найближчим часом в онлайн форматі. А після стабілізації ситуації з ковідом, у реальному.

В туризмі ж Хорватія може поділитися практичними знаннями того, як вивести цю галузь на дійсно європейський рівень. А також розглянути Чернігів, як платформу для інвестицій.

Олександр Ломако, секретар Чернігівської міської ради: «Ваш досвід з організації, по суті також з нічого, гарних, якісних, привабливих курортів, які сотні тисяч людей відвідують, – цей досвід цікавий і нам. У нас великий потенціал для зеленого туризму. У нас є необхідність побудови нових готелів і хотелів. І потенціал у міста, і у території Чернігівщини, дуже великий в цьому плані. І досвід, знання і кошти, які можливо у зацікавлених осіб можуть бути, вони тут можуть бути використані і проінвестовані на території міста Чернігова».

Аніца Джамич, Надзвичайний і Повноважний Посол Хорватії в Україні: «Неважливо, ви країна Європейського Союзу чи ще ні, але ми хороші партнери, і хочемо сфокусуватися на цьому виді співпраці. Попри те, що я у місті лише годину, я бачу яке воно процвітаюче. Робляться дороги, інфраструктура, все швидко розвивається, і важливою частиною цього є молоді люди, яких ми можемо навчати. Для мене особисто було важливо залишити свою країну і поїхати за кордон, побачити інші нації та держави. І не лише для того, аби я вивчила їх, а щоби вони вивчили мене. Для вас, країна, яка хоче наблизитися до Європи, потрібно, аби вас знали як трудолюбивих і освічених людей. Я дуже ціную українців, і бачу майбутнє цієї країни – як для вас, так і для Європи в цілому».

Хорватія стала членом ЄС у 2013 році. І є одним із цінних прикладів євроінтеграційного шляху для України і важливим партнером у реалізації економічної політики для бізнесу в умовах перехідного періоду.

На зустрічі учасники та учасниці висловили сподівання щодо реалізації обговореного та обмінялися цінними подарунками.

Цього ж дня амбасадорка також має відвідати кілька медичних, освітніх та культурних закладів на території Чернігова, що дасть змогу більше побачити місто та познайомитися із ним.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Олександр Ломако, Аніца Джамич, Посол Хорватії, туризм, Хорватія, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект