• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Спорудження каналізаційного колектора на Сіверянській завершується


Талион

Спорудження каналізаційного колектора на Сіверянській завершується

 

Роботи зі встановлення каналізаційного колектора по вулиці Сіверянській вже добігають кінця. Це дієвий спосіб полегшити життя мешканців, адже їм більше не доведеться викачувати вигрібну яму самотужки.Людмила, мешканка вулиці Сіверянська:
«Ми живемо на цій вулиці 30 років, і коли ти раз у місяць викачуєш яму за 400 гривень, а коли внуки приїжджають з Києва, то і за 800 гривень, то, звичайно, це нам дорогувато. Тому звичайно дуже задоволені, що нам будуть каналізацію, хоча чомусь збільшилась ціна: спочатку гарантували 20 тисяч, а тепер вона збільшилась, то звичайно це дуже кусається».

Проект реалізується в рамках програми «80 на 20» ініційованої Чернігівським міським головою, де люди, створивши орган самоорганізації населення, сплачують 20%, а 80 % – місто. Напірну каналізаційну станцію у мікрорайоні Лісковиця побудували ще минулого року.

Ярослав Куц, начальник Управління ЖКГ ЧМР: «Роботи, які виконувались на Толстого в минулому році, стосувалися того, що ми побудували там напірну каналізаційну станцію, проклали труби, вся мережа каналізації, яка буде побудована вже в цьому році на приватному секторі, буде сходити вниз в район 4-ї школи, потім насосом вона викидається нагору на Князя Чорного в районі Хлібопекарської».

З початку впровадження міської цільової програми, нею вже скористалися мешканці декількох вулиць у приватному секторі нашого міста.

Ярослав Куц, начальник Управління ЖКГ ЧМР: «По цій програмі побудовано каналізацію на Астрі, побудовано на Любомира Боднарука. Будується на Подусівці, на вулиці Московській. Відповідно на Лісковиці. Ще планують люди провести воду на Олександрівці. Тобто потихеньку люди приймають участь у програмі».

За словами Ярослава Куца, загальна вартість проекту на каналізаційному колекторі на вулиці Сіверянській більше 10,5 мільйонів гривень. Роботи мають завершитися до грудня цього року.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: каналізація, вулиця Сіверянська, Ярослав Куц, «Новий Чернігів»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект