• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Мітинг під стінами райради. Протестувальники закликали повалити владу та палили димові шашки


Талион

Мітинг під стінами райради. Протестувальники закликали повалити владу та палили димові шашки

 

Чернігівська райрада на вулиці Шевченка, 48. Зо два десятки молодиків із закликами повалити владу та закиданням димових шашок намагаються захопити важливу адмінбудівлю. Їм протистоять представники тероборони та Нацполіції. Таку легенду відпрацьовують резервісти в рамках навчальних зборів, які стартували по всій Чернігівській області ще 12 травня.Це вже заключний етап, коли від теорії перейшли до практики.

Олег Гончарук, військовий комісар Чернігівського об’єднаного міського терцентру комплектування та соціальної підтримки: «Протягом неділі наші резервісти навчалися індивідуальній підготовці в складі відділень зводів роти, проводилося бойове злагодження і отримали певну практику. Тепер ми працюємо безпосередньо на реальних об’єктах, відповідно до тих завдань, які стоять перед територіальною обороною».

Ще одна ситуація, яку відпрацювали резервісти, підпал адмінбудівлі. Перш за все вони допомагають евакуюватися з приміщення людям, а рятувальникам, які прибувають на місце події, забезпечують можливість безперешкодного виконання покладених на них завдань.

Костянтин Зубов, резервіст, солдат першої стрілецької роти: «Наше бойове завдання – це захист органу державної влади – Чернігівської районної державної адміністрації, Чернігівської районної ради. Бо на їх у військовий час буде покладено дуже великі і важливі обов’язки. Це і мобілізація, і забезпечення Збройних сил людськими ресурсами, матеріальними ресурсами. Тому захист органів управління – як місцевого самоврядування, і адміністрації, – це наше завдання як територіальної оборони».

Прикладом моделювання обох ситуацій стали події 2014 року, коли бойовики, в першу чергу, захоплювали саме адмінбудівлі, розповідає військовий комісар міського терцентру. І важливо, щоб серед місцевого населення були навчені люди, як цьому протистояти.

Олег Гончарук, військовий комісар Чернігівського об’єднаного міського терцентру комплектування та соціальної підтримки: «Чому саме підрозділом територіальної оборони місцевого значення надається велика увага? Тому що, знову ж таки, до цих підрозділів ми призначаємо військовозобов’язаних або резервістів, які мають певні обмеження, і по стану здоров’я, саме по місцевому принципу, тому що в кожній територіальній громаді формується 30-40 чоловік, саме місцевих жителів, які будуть охороняти свою домівку, свою вулицю, свій будинок, свій населений пункт».

На захист райради від протестувальників та під час її підпалу було залучено понад 20 резервістів. Вони мали забезпечити пропускний режим на об’єкт, а також його охорону. Ці завдання виконували у взаємодії з Нацполіцією та Нацгвардією. Все, як у випадку реальної загрози.

Нагадаємо, що збори тероборони в області стартували 12 травня і триватимуть до 26 числа. На них залучено близько до 2 тисяч резервістів зі всією області.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: протест, адмінбудівля, тероборона, райрада, мітинг, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект