• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Блокпости на в'їздах та посилена охорона об'єктів - у Чернігові відбуваються навчання резервістів


Талион

Блокпости на в'їздах та посилена охорона об'єктів - у Чернігові відбуваються навчання резервістів

 

Блокпости та посилена охорона важливих інфраструктурних та адміністративних об’єктів. Починаючи від цієї суботи і до закінчення двотижневих зборів підрозділів територіальної оборони 26 травня свої навчально-бойові завдання резервісти відпрацьовуватимуть безпосередньо у межах Чернігова.Зокрема, від початку вихідних на в’їзді до міста з напрямку Києва та Ріпок почали облаштовувати контрольно-пропускні пункти, що у випадку воєнних дій, мають контролювати рух і перевіряти та, за потреби, блокувати людей або транспортні засоби.

З боку Мени такий блокпост із технікою та особовим складом поліції, Нацгвардії та власне батальйону тероборони діє вже від п’ятниці.

Крім того, впродовж кількох днів вони патрулюватимуть і територію поблизу залізничного вокзалу, міської ради, обласної адміністрації та військкомату. А у понеділок, 25 травня, масштабні навчання відбудуться біля будівлі Чернігівської районної ради на Шевченка, 48.

З цього приводу у центрі комплектації та соціальної підтримки просять не панікувати і зберігати спокій, якщо побачите людей у військовій формі з відповідними ознаками розрізнення, або станете свідками практичних відпрацювань.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: блокпост, тероборона, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект