• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Спортивні досягнення чернігівських велосипедистів на чемпіонаті України


Талион

Спортивні досягнення чернігівських велосипедистів на чемпіонаті України

 

Нещодавно у Харкові відбувся чемпіонат України з велоспорту-маунтенбайку, на якому команда Чернігівської області посіла перше та третє місця. Чернігівщину представляла збірна у складі 12 спортсменів, загалом було 130 учасників з 12 областей України.Микола Аксюта, старший тренер з велоспорту КПНЗ ДЮСШ «Україна» ЧМР: «Ми готувалися напружено всю зиму, потім перенесли старти. У нас хороша тренерська команда – 8 тренерів в школі. Працюємо злагоджено. Підготовка проходила добре. Зазвичай ми тренуємось на шосе. Це різні маршрути: на Славутич, об’їзна траса, на Товстоліс за лижною базою. А також основне тренування в Ялівщині».

В олімпійському крос-кантрі велогонщики завоювали 6 медалей, з них три за І місце, дві – за ІІ та одну за ІІІ місце. Спортсмени не приховують, що перші змагання після локдауну були не легкими.

Анастасія Рубаненко, чемпіонка України з велоспорту-маутенбайку: «Було дуже важко, тому що перед цим в Харкові був дощ, траса була трішки мокра. Потрібно було на поворотах бути обережним, що не в’їхати в суперника або він в тебе не в’їхав, не вилетіти з траси».

Міхаіл Лавренко, чемпіон України з велоспорту-маутенбайку: «Суперники всі тренуються, працювали всю зиму, всі дуже сильні і дуже важко».

Діана Лутченко, срібна призерка чемпіонату України з велоспорту-маутенбайку: «Було дуже складно на гонці, тому що там була дуже технічна траса, підйоми».

Наразі у спортсменів щільний графік, тренуються 5-6 разів на тиждень по 1,5-3 години. Вже цими вихідними будуть представляти Чернігівську область на чемпіонаті України в парних гонках з маунтенбайку в Рівному.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: чемпіонат України, велоспорт-маутенбайк, Микола Аксюта, «Новий Чернігів»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект