• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Спортсмени Чернігова здобули нагороди на чемпіонаті з панкратіону

Талион

Спортсмени Чернігова здобули нагороди на чемпіонаті з панкратіону

Двоє чернігівських спортсменів вибороли призові місця на чемпіонаті України з панкратіону і грепплінгу серед юніорів, який відбувся нещодавно в Житомирі. У змаганнях взяли участь понад 300 учасників з 15 регіонів України.

Сергій Петрикей, керівник спортивного клубу «Рукопашний бій», президент обласної федерації з панкратіону: «Це був відбір на чемпіонат світу серед юніорів. І всі призери автоматично потрапляють у збірну команду. Тому я можу з гордістю сказати, що двоє наших вихованців обласної федерації вже є в складі збірної».

Через карантинні обмеження підготовку до змагань спортсмени почали за 2 тижні, але не зважаючи на це, вихованці показали гарні результати.

За словами президента обласної федерації з панкратіону Сергія Петрикея, локдаун негативно вплинув на фізичну підготовку дітей, адже панкратіон підпадає під категорію тих видів спорту, тренування з яких заборонено навіть на вулиці.

Дві срібні нагороди у розділах фул і традішн отримала Юліанна Лисенко. 3 місце у розділі фул посів Максим Капшук. Хлопець займається бойовими мистецтвами вже 11 років, у чемпіонаті України бере участь втретє.

Вже за три тижні спортсмени відправляться на Кубок України, що проходитиме в Одесі. Також у планах підготовка до чемпіонату Європи та чемпіонату світу.