• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Що розглядатимуть на сесії міської ради обговорювали на погоджувальні раді


Що розглядатимуть на сесії міської ради обговорювали на погоджувальні раді

 

Майже 20 робочих питань із внесенням додаткових.

Погоджувальна рада затвердила порядок денний чергової сесії, що відбудеться у наступний четвер, 27 травня.Серед дискусійних, на думку міського голови, зміни до статуту Чернігівської громади, де з-поміж правок через ліквідацію Деснянської та Новозаводської районних у місті рад, окремими обранцями також пропонується більший доступ жителів до сесій і виконкомів, і участь у їх роботі.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Є бажання в окремих депутатів додати в статут контроль, звітність громадським організаціям чи представникам громади. На відміну від європейських країн, куди ми декларуємо свої устремління, у нас є таке бажання, замінити органи місцевого самоврядування, міську раду, міського голову, виконком, щоб рішення приймала громадськість, громадські організації. Нічого нового тут немає. Але можливо навколо цього буде якась дискусія».

За підтримки депутатів, цього місяця Чернігівській школі мистецтв можуть присвоїти ім’я Любомира Боднарука, збільшити в межах програми розвитку туризму, фінансування ремонту і доповнення контенту існуючої в місті навігації та продовжити договір-оренди для обласної організації народного руху на рік без аукціону. А також включити до переліку об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації, газову заправку «АТП-2528» по 1 Травня, 178А.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Ми вже декілька років це питання підіймали. Вона не потрібна автотранспортному підприємству. Вона є збитковою. Тобто її використовувати: купувати в середньому декілька кубів солярки, заливати, утримувати, охороняти, платити зарплату матеріально-відповідальним особам, - от цієї різниці від опту до заправних пістолетів по цих нуждах, їх недостатньо. Зробити там бізнес-заправку, то треба ліцензії».

На засіданні зазначили, що це насамперед економічно обґрунтоване рішення, яке зменшить витрати на утримання станції і поповнить бюджет коштами від її продажу.

А очільниця фінансового управління прокоментувала поточні корегування кошторису 2021, що виносяться на сесію.

Олена Лисенко, начальниця фінансового управління: «По Управлінню житлово-комунального господарства, виділяється об’єкт по ОСМу. Відповідно люди зібрали 20% коштів, ми виділяємо 80% по центральній каналізації вулиці Сіверянська, Фабрична та інших в тому мікрорайоні. Відповідно до звернення Управління освіти йде перерозподіл, за рахунок наявної економії, спрямовуються кошти на усунення порушень по пожежній безпеці. І внутрішній перерозподіл по іншим розпорядникам, тобто є економія і вона спрямовується на інші напрямки».

Крім того, на погоджувальній раді представник фракції «Наш край» запропонував вилучити з міських і шкільних бібліотек придбані державою книжки коміксів «Пренцеса+принцеса: довго і щасливо», авторства Кейті О’Ніл. Що розповідає про дружбу та пригоди двох принцес, які наприкінці історії одружуються.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Я, як міський голова, візьму на себе цей ризик і в цьому питанні піти проти Кабінету Міністрів, якщо він допускає таку літературу і популяризує одностатеві стосунки. Я пропоную вилучити це просто на просто і далі розбиратися на рівні держави з процедурою: як, в який спосіб приймаються рішення, які допускають популяризацію одностатевих стосунків».

Владислав Атрошенко наголосив, що місто, і він особисто, толерантно ставляться до людей, які мають одностатеві стосунки, і ніяким чином не порушують їхні права, а тому подібні речі, як зокрема і мітинги, розглядають як популяризацію таких стосунків, що у свою чергу суперечить традиційним уявленням українців про сім’ю. та підтримав пропозицію підготувати звернення до Кабміну щодо ухвалення подібних рішень.

Відбудеться пленарне засідання, на якому розглядатимуть ці, а також решту питань, мають 27 травня о 9-й годині у великому залі муніципалітету. За його перебігом можна слідкувати онлайн.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: погоджувальна рада, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект