• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Що подивитися в Україні і на Чернігівщині? Це обговорювали на традиційних «Туристичних практиках»


Що подивитися в Україні і на Чернігівщині? Це обговорювали на традиційних «Туристичних практиках»

 

Символічний старт туристичного сезону в Чернігові. Третій рік поспіль його відкривають «Туристичними практиками» і вже другий раз підряд у форматі онлайн, і без великих заходів оффлайн через світову пандемію.Катерина Литвин, заступниця начальника Управління культури та туризму: «Це форум, який направлений на цільову аудиторію, як представників туристичної сфери, так і власне громадян, які зацікавлені в тому, щоб своє життя робити яскравим і подорожувати світом. Сьогодні ми зібрали 8 спікерів з Львівщини, місто Рівно, Кам’янець-Подільська, також до нас доєдналися Вінниця, Миколаївщина, задля того, щоб показати, що ж може бути цікавого за їхніми міста».

Минулого року тема практик була «Як жити галузі в карантині». Але вже в 2021 видно, що туризм з закритими кордонами і багатьма обмеженнями, переформатувався на внутрішній. Люди почали подорожувати Україною – частіше у маленькі міста і села, і часто навіть велосипедами.

Катерина Литвин, заступниця начальника Управління культури та туризму: «Якщо говорити про Чернігівщину, то був представлений проєкт «За містом», який зародився в 2020 році, і представлені маршрути як на велосипеді: від Інформаційного центру міста Чернігів можна добратися в Седнів, як можна поїхати до Льгова і побачити, що не лише Рівнинщина багата тунелями, що можна побачити млин, який залишився в селі Ямища, знову ж таки, село Рябці, про які ми очевидно мало що знаємо, але там унікальні вулиці з унікальними лавочками створені місцевими майстрами».

До того ж презентовані маршрути можна буде знайти онлайн на платформі «I go to world».

Катерина Литвин, заступниця начальника Управління культури та туризму: «Ми ще до розмови запросили представника платформи «I go to world». Чому? Тому що саме вони одні з перших розміщують всі маршрути, всі відомості про міста, чим вони цікаві, що можна подивитися і як варто взагалі провести час в тому чи іншому місті».

В рамках туристичних практик 2021 Чернігівський ТІЦ також презентував «Travel Book» – зручний записник для подорожей.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Катерина Литвин, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект