• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » «Нові археологічні дослідження Чернігівщини». Нова виставка в історичному музеї


«Нові археологічні дослідження Чернігівщини». Нова виставка в історичному музеї

 

«Нові археологічні дослідження Чернігівщини», – таку назву має виставка, котру представили в Чернігівському історичному музеї імені Василя Тарновського. Її організовують традиційно вже 17-й рік поспіль і показують знахідки на території області за попередній рік.Наразі представили близько 200 експонатів з польового сезону-2020.

Вікторія Мудрицька, завідуюча науково-експозиційним відділом Чернігівського історичного музею імені В. В. Тарновського: «Цього року у нас матеріали 8 археологічних експедицій, які працювали не тільки в Чернігові, а й в інших місцях. Наприклад, Седневі, на території Мезинського парку, в Любечі, в Батурині».


Масштабні роботи проводилися в історичній частині Чернігова. Знайдені предмети християнського культу, книжкова застібка, прикраси. Привертає увагу велика кількість різноманітних люльок для паління XVII-XVIII сторіччя.

Вікторія Мудрицька, завідуюча науково-експозиційним відділом Чернігівського історичного музею імені В. В. Тарновського: «На афіші цього року ми показали найцікавіші експонати, який привертає увагу. Це знахідка – геральдична підвіска з княжим знаком тризубом ХІ сторіччя».

Виставка працюватиме до початку грудня цього року. А далі частину експозиції переведуть до інших міст.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Вікторія Мудрицька, виставка, історичний музей, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект