• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » «Ніколи не шукав легких шляхів та завжди був готовий брати на себе усю повноту відповідальності». Прощання з Героєм


«Ніколи не шукав легких шляхів та завжди був готовий брати на себе усю повноту відповідальності». Прощання з Героєм

 

Більше двохсот людей прийшло провести в останню путь нашого земляка, сержанта Павла Колесника. Живим коридором зустрічали його військові та пересічні чернігівці біля Катерининської церкви.Військовослужбовець 58-ї окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського загинув 13 травня від кулі снайпера під час несення бойової вахти. Війна жорстока і непередбачувана річ, каже його побратим В’ячеслав Саврацький.

В’ячеслав Саврацький, побратим: «Декілька днів тому ми з Павлом сиділи і обговорювали питання побуту, проходження служби, порядок виконання завдань, жартували. І вже десь через півгодини він пішов заступати на бойове чергування, і близько 18:15 нас проінформували, що куля ворожого снайпера обірвала життя вашого земляка. Павло проходив службу вже давно, мав великий досвід проходження служби, був надійною підтримкою та допомогою командира».

Павлу Колеснику було 39 років. Родом він з селища Нове, Седнівської громади. До війни мирно орав землю, був трактористом. У нього залишилися дружина та 16-річна донька. Чоловік пішов у 2019 році до війська за контрактом.


Відспівали Героя у Кафедрального собору святої великомучениці Катерини. Слова скорботи і жалю в цей важкий день лунали під час мітингу після церковної церемонії.

«Павло Сергійович під час військової служби ніколи не шукав легких шляхів та завжди був готовий брати на себе усю повноту відповідальності за прийняті рішення у будь-яких умовах обстановки. Воїна-героя завжди відрізняли надзвичайно високі якості справжнього патріота».

Олег Гуменний, начальник відділу управління ОК «Північ»: «Сьогодні у нас велике горе. Держава, Збройні сили, 58-ма окрема мотопіхотна бригада, всі ми присутні, втратили товариша, втратили сім’янина, втратили хорошого друга. Павло Сергійович, не жаліючи свого життя, до останнього захищав нас, захищав батьківщину, захищав родину. Ми будемо його пам’ятати як надійного друга. Слава воїнам-захисникам України. Слава Україні».

Проводжали в останню путь Павла Колесника живим коридором. Поховають Героя в його рідному селі Нове на місцевому цвинтарі.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Павло Колесник, прощання, «Новий Чернігів»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект