• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » З 14 травня змінюється проїзд вулицею Шевченка біля перехрестя з Малиновського: там будуватимуть коло


З 14 травня змінюється проїзд вулицею Шевченка біля перехрестя з Малиновського: там будуватимуть коло

 

Впродовж місяця від 14 травня транспорт вулицею Шевченка біля перехрестя з Малиновського рухатиметься за зміненою схемою. До середини червня тут мають зробити кругову розв’язку. Щоб не перекривати одну з найважливіших вулиць міста, рішення щодо проїзду цією ділянкою ухвалили на позачерговому засіданні виконкому.Ярослав Куц, начальник Управління ЖКГ:
«Там по проєкту місцевий проїзд. Ми на цей місцевий проїзд скидаємо рух транспорту, який іде на вихід із міста, перекриваємо ту полосу, яка іде на вхід в місто, яка примикає до Малиновського, і пускаємо транспорт по зустрічній».

Облаштування кола – це один з етапів будівництва нового об’їзного шляху. Паралельно з цим на 1 Травня та на Малиновського ремонт дороги із повною заміною і укріпленням основи у розпалі, і на останній підходить до кінця.

Ярослав Куц, начальник Управління ЖКГ: «По Малиновського вже на наступному тижні буде затягнуто верхній шар асфальту і по Малиновського можна буде їхати. Але виїзд з Малиновського на Шевченка буде перекритий до тих пір, поки не буде зроблено повністю все коло. Ці всі роботи планується закінчити до 15 червня».

Загалом виведення транзитних автомобілів, що йдуть з боку Мени та Новгород-Сіверського у білоруському напрямку в обхід Чернігова, збереже дороги від руйнації, що не розраховані на постійне збільшення потоку транспорту і його вантажопідйомності.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова:
«Змінювалися часи, змінювалося реальне навантаження на вісь вантажного транспорту, всі розрахункові параметри дорожнього полотна і основи дороги, які робилися 20, та які 20, 40 років тому, коли там будувалися ці дороги, сьогодні через те, що вантажний транспорт став більш вантажопідйомним, більше став перевозити грузи, відповідно більшу руйнацію він став здійснювати по відношенню до основи і до дорожнього полотна. Відповідно, всі нормативи змінилися, і для того, щоб ця дорога слугувала необхідні абсолютно інші технічні рішення».

Проєкт масштабний і дорого вартісний та включає усі роботи до освітлення, встановлення огороджень, тощо. Загальна вартість майже 160 мільйонів гривень, 100 з яких – державні кошти дорожнього фонду, решта – міського бюджету.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: рух по колу, ремонтні роботи, Малиновського, Шевченка, перекриття руху, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект