• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чернігівські виконавці влаштовують благодійний концерт 16 травня для збору коштів на лікування


Чернігівські виконавці влаштовують благодійний концерт 16 травня для збору коштів на лікування

 

16 травня на території ресторану «Золотий берег» відбудеться благодійний концерт-марафон. Метою якого є збір коштів на допомогу в боротьбі з хворобою мамі двох дітей 36-річній Вікторії Пінчук. У неї в лютому діагностували рак. Наразі йде другий етап лікування. Його вартість 20 тисяч доларів, для збору яких Вікторія потребує допомоги. Вона налаштована позитивно і не втрачає надії на одужання.Вікторія Пінчук, хвора на рак: «Я не дружу с болезнью, скажем так, я с ней разговариваю. Я ее прогоняю прочь. Настраиваюсь позитивно, пытаюсь. Дети дают силы в этом, родители. Нормально все, пытаюсь».

Організатори благодійного концерту-марафону друзі Вікторії. Вони кажуть, таких сильних особистостей мало і вірять, їй обов’язково вдасться подолати хворобу.

Ігор Хонін, організатор благодійного концерту: «Виктория наверное самый сильный человек из тех, кого я встречал. В плане в том, что она никогда не нуждалась ни в какой поддержке, ей это не нужно, она самостоятельна, самодостаточный человек. Сейчас просто сложилась такая ситуация, что, наверное, я был как последняя инстанция для того, чтобы каким-то образом помочь. Все, что у ее силах было, все уже состоялось, но этого недостаточно».


Розпочнеться захід о 16-й і закінчиться о 20-й годині. 16 травня на території «Золотого берега» всіх тут зустрічатимуть волонтери. Долучаться до заходу найкращі музичні колективи і виконавці міста. У програмі авторські пісні, кавери та інше. Активності будуть для дітей та дорослих.

Микита Пустовіт, ведучий благодійного концерту: «На самом деле этот концерт организовывается для всех. Все могут прийти. Это будет свободная ярмарка, где каждый может найти для себя какой-нибудь вид развлечения. Здесь будет и йога, здесь будут и развлечения для детей, и арт-кружки, можно будет и с детишками погулять. Здесь не будет большого скопления людей, все будут на свежем воздухе, можно будет и перекусить, и покушать, и поучаствовать в розыгрышах».

Мінімальний внесок за вхід 50 гривень. Якщо в когось є можливість і бажання, можна буде допомогти додатково, адже на кону стоїть людське життя.

Якщо ви хочете підтримати Вікторію Пінчук у боротьбі з хворобою публікуємо реквізити для матеріальної допомоги: ПриватБанк 5168 7450 1679 4221. Пінчук Вікторія Вікторівна – 097 50 89 590.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: блігодійний концерт, збір коштів, рак, Вікторія Пінчук, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект