• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Жовта карантинна зона ненадовго? Кількість госпіталізованих знову зростає


Жовта карантинна зона ненадовго? Кількість госпіталізованих знову зростає

 

Попри ти, що Чернігів вже у «жовтій» карантинній зоні, останніми днями почала зростати кількість госпіталізованих. Про це повідомили під час ранкової наради в муніципалітеті виконуюча обов’язки начальника Управління охорони здоров’я Ольга Малець.Ольга Малець, в. о. начальника Управління охорони здоров’я: «На жаль, за останні дні, починаючи з 8, ми відмічаємо збільшення кількості госпіталізованих. 9 і 10 відмічається більше госпіталізованих, які перебувають на стаціонарному лікуванні».

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «15-20 травня ми будемо бачити наслідки пасхальних свят. І взагалі цих свят. А далі, до кінця травня, я думаю, ситуація буде стабілізуватися».

Станом на 10 травня у ковідних відділеннях чернігівських міських лікарень перебуває 258 осіб, це 48% від загального ліжкового фонду, з них 174 хворих потребують кисневої підтримки, зокрема, 5 осіб на ШВЛ.

Високою залишається смертність. Щотижня, починаючи з початку квітня, помирає в лікарнях міста щонайменше 20 осіб, тому «жовта» зона не привід розслаблятися і нехтувати запобіжними заходами, кажуть у міськраді.

Стосовно вакцинації, то в Чернігові щеплено трьома видами препаратів близько 7,5 тисяч осіб.


Ольга Малець, в. о. начальника Управління охорони здоров’я: «Зараз переходимо до других щеплень – другою дозою. Ті, хто щепилися Астразенекою, теж будуть щеплюватися Астразенекою, яка виготовлена на південнокорейському майданчику».

Міський голова під час наради дав доручення забезпечити можливість для 70 ветеранів про вакцинуватися.

Ольга Малець, в. о. начальника Управління охорони здоров’я: «Ветерани в нас вже всі поважного віку – 60+, які входять в мікропланування і в дорожній карті ця вікова група є».

Запаси вакцини у місті наразі закінчуються, зі слів Ольги Малець, але додаткові дози препаратів надходять з Києва регулярно.

Ольга Малець, в. о. начальника Управління охорони здоров’я: «Практично день-два і у нас буде все закінчено, залишків не буде. По 30-40 доз в закладах залишалося перед святами. Це на 12 дні роботи».

З цього тижня абсолютно всі садочки та школи відновили свою роботу. Якщо дошкільні заклади та початкова ланка освіти повернулися до очної форми навчання ще минулого тижня, то учні 5-11 класів – з вівторка, 11 травня.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: нарада, Ольга Малець, Владислав Атрошенко, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект