• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » День матері – одне з найголовніших родинних свят


День матері – одне з найголовніших родинних свят

 

День матері – одне з найголовніших родинних свят. В Україні його відзначають у другу неділю травня. Цього року свято припало на 9 число.Для Олени Шевченко цей день особливий. Адже бути матір’ю шістьох дітей, каже жінка, це не тільки велика відповідальність, а й щастя.

Олена Шевченко, багатодітна мати: «Старшому сину 22 роки. Він перебуває в лавах Збройних сил за контрактом, має свою сім’ю – дружину і маленького хлопчика, тому в мене вже є онук, якого звати Ілля. Далі, в мене син Іван, йому 16-років, він закінчує 11-й клас, потім Олексій – навчається в 8 класу, Сергій – в 6-му класі, і, як кажуть велика крапка – двійня Михайло і Ангеліна».

Оксана Амірова згадує свого 25-річного сина, який у 2017 році загинув в зоні АТО. Каже, з дитиною були найліпшими друзями. В душі вона завжди залишиться матір’ю свого слухняного хлопчика, який був опорою для родини.


Оксана Амірова, мати загиблого воїна: «В мене син завжди казав: мам, наша Сосниця найгарніша, я не хочу, щоб в тебе стріляли. Зараз для мене це занадто принципово, що всі закони, всі прописи, які існують по родинам загиблих, повинні працювати. В кожному районі, в кожному ОТГ, заради пам’яті наших дітей».

6 травня в обласній раді вшанували представниць багатотисячної жіночої спільноти Чернігівщини з Днем матері. Тут зібрались представниці громадських організацій «Єдина родина Чернігівщини», «Родина воїнів», «Шанс», осередки багатодітних сімей. В заході також взяли участь матері, які виховували обдарованих дітей, видатних спортсменів, жінки різних професій.

Олена Дмитренко, голова Чернігівської обласної ради: «Життя розпочинається з мами. В самі важкі моменти нашого життя ми звертаємось до мами і в самі чудові моменти теж згадуємо маму».

За даними Головного управління статистики у Чернігівській області, на початок цього року на Чернігівщині проживало більше 530 тисяч жінок. У минулому році мамами стали майже 6 тисяч осіб, які народили 3010 хлопчиків та 2915 дівчаток. Офіційно цей день в Україні стали відзначати з 1999 року.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: День матері, «Новий Чернігів»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект