• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Потрібне чітке бачення і продуманий зважений підхід, – Атрошенко про вибір дерев для озеленення міста


Потрібне чітке бачення і продуманий зважений підхід, – Атрошенко про вибір дерев для озеленення міста

 

Організувати робочу нараду із проєктантами безпосередньо на об’єктах щодо єдиного рішення по тротуарах, зупинках та інших елементах вулично-дорожньої мережі, а також розробити детальний план озеленення міста на найближчий час. Такі доручення Владислав Атрошенко дав відповідальним керівникам на щотижневій нараді.Що стосується останнього, то, щоб мати не просто зелені зони, а справді сучасні європейські вулиці та сквери, треба загальне бачення і продуманий підхід до всіх висадок, впевнений міський голова.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «На осінь я хочу такого неспішного зваженого рішення по висадці дерев: які вулиці і яка порода дерев, і їх кількість. Я хочу побачити протягом травня місяця пропозиції, відповідно і фінансування».

Це стосується як нових посадок, так і заміни дерев та кущів на місці видалених. Адже виходити тут треба не лише з того, чи комфортні умови для рослини, а й який матиме вигляд композиція в цілому. Нині ж на думку очільника Чернігова, це поки не скрізь враховують.


Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Подібні рішення повинні не те що 7 разів відмірятися, а тисячу разів. Тобто це ж навіть не приватна ділянка, а це місце, яким можуть милуватися десятки тисяч чернігівців. Я не великий спеціаліст з цього напрямку, але мені деякі рішення видаються безглуздими, абсолютно необґрунтованими».

Натомість, приділяючи увагу кожному випадку окремо, ми отримаємо естетично довершені приклади паркового мистецтва, а саме цього і треба прагнути.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Ми можемо створити не аби що, щось росте зелене та й слава Богу, а ми можемо мати на цьому самому просторі абсолютно іншу якість і інше абсолютно рішення. Я хочу такого кропіткого, зваженого, системного підходу, і щоб це було надзвичайно привабливо».

А також зазначив, що наразі триває підготовка документів для закупівлі якісного знищувача пнів, аби вже незабаром, ті місця, які після знесення застарілих або аварійних дерев, залишаються порожніми, могли доповнити загальну картину.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: озеленення міста, нарада, Владислав Атрошенко, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект