• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Роботи на Малиновського підходять до завершення і нині тут вимальовується нова, укріплена дорога


Роботи на Малиновського підходять до завершення і нині тут вимальовується нова, укріплена дорога

 

Влаштування верхнього шару основи і насамкінець укладання покриття. Після місяця активного будівництва, роботи на вулиці Малиновського підходять до завершення. І нині на місці розібраної майже до земляного полотна вимальовується нова укріплена дорога, що буде частиною майбутньої об’їзної Чернігова для великогабаритних автомобілів.Олександр Харчук, директор Шляхо-будівельного управління №14: «Нижний слой основания был из песчано-щебеночной смеси №5. А сейчас мы укладываем 16 см верхнего слоя основания – это песчано-щебеночная смесь обработанная цементом 4%, называется №7».

Повністю етап формування конструкції дорожнього одягу ділянки від Шевченка до Олександрівської протяжністю в 1 км 200 м планують виконати за кілька днів. І вже до середини травня відкрити проїзд у нижньому шарі асфальтобетону.

Олександр Харчук, директор Шляхо-будівельного управління №14: «Мы на следующей недели – на средине недели – должны положить нижний слой асфальтобетонного покрытия. Перед этим будет еще положена сетка – геотекстиль, георешетка. И будет положено 10 см крупнозернистого асфальтобетона типа А, многощебенистой жесткой смеси. И тогда мы начинаем разборку старого покрытия и капитальный ремонт транспортной развязки по типу круга на улице Шевченко – пересечение Шевченко-Малиновского».


При реконструкції перехрестя рух по Шевченка не зупинятимуть, а транспортні потоки розведуть таким чином, аби вони не заважали ремонту, каже керівник фірми підрядника.

Таку ж розв’язку робитимуть і на Кільцевій – 1 Травня. На останній до вулиці Олександрівської зараз також працюють дорожники: замінюють і посилюють основу, як і на вулиці Малиновського.

Олександр Харчук, директор Шляхо-будівельного управління №14: «Это усиленное покрытие. Нормальное покрытие, который будет пропускать весь транзитный транспорт. Она для этого и рассчитана. Все дороги до этого, которые рассчитывались 20-30 лет, они рассчитывались на нагрузку 6 тонн. Можете представить, в 2 раза нагрузка выросла».

Нагадаємо, на поточній середній ремонт усіх ділянок доріг загальною довжиною 4 км 100 м та облаштування двох транспортних розв’язок виділено майже 160 млн грн коштів державної субвенції та міського бюджету. Закінчити усі роботи мають до 1 серпня.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ремонт дороги, Малиновського, Кільцева, 1 Травня, об’їзна, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект