• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У міській раді привітали ветеранів Чернігова з нагоди Дня перемоги над нацизмом


У міській раді привітали ветеранів Чернігова з нагоди Дня перемоги над нацизмом

 

Напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій Світовій Війні Чернігівський міський голова зустрівся з ветеранами.В нашому місті учасників бойових дій тієї війни лишилося 70.

Ірина Четвертак, голова Чернігівської міської організації ветеранів: «Било очень много, а сегодня осталось 70 человек. Безусловно, всех мы не могли пригласить на эту встречу. Почему? Потому что уже за 90 лет, кто-то не слышит, кто-то плохо видит, плохо ходит, лежат. Но, как говорится, мы их не забываем».

За вагомий внесок у розвиток ветеранського руху із нагоди свята Владислав Атрошенко вручив ветеранам почесні грамоти. У його промові йшлося зокрема, що найкращим шануванням пам’яті тих, хто віддав своє життя у Другій Світовій, і тих, котрі нині пам’ятають жахи часу і воювали з нацистами, має бути економічне зростання незалежної України. А найголовніша подяка для чернігівців, розвиток нашого міста, за який не буде соромно ні ветеранам, ні молодшим поколінням, наголосив міський голова.

Серед учасників бойових дій у залі і майже 99-річний Петро Артемович Бондарєв, капітан І рангу, солдат морської піхоти, учасник оборони Севастополя. Майже 60 років живе в Чернігові.

Ветерани згадували про свої воєнні дні, побратимів і командувачів, а також про сучасне становище України, її розвиток, як змінився Чернігів протягом останніх 5 років. Владислав Атрошенко ще раз попросив голову міської організації ветеранів передати вітання і тим, хто не зміг бути в залі цього дня.

Присутні також подивилися кілька концертних номерів з нагоди Дня перемоги над нацизмом.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: День перемоги над нацизмом, ветерани, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект