• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » В Чернігові створять програму з висадки дерев


В Чернігові створять програму з висадки дерев

 

Чернігів квітує.

В різних куточках міста з’являються нові зелені насадження. Аби це було не хаотичним явищем, міський голова Владислав Атрошенко пропонує розробити адресну програму з висадки дерев у парках і скверах міста.Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Яка порода дерев і кількість. Я хочу побачити протягом травня місяця пропозиції, і відповідно фінансування. Я хочу побачити план: що ми робимо з вулицями, наприклад, Шевченка. Я хочу такої кропіткого, зваженого, системного підходу, і щоб це було надзвичайно привабливо, виважено».

У парках залишилося чимало пеньків від спиляних старих дерев, констатує міський голова. Що і коли висадять замість них, на це запитання Владислав Атрошенко чекає відповідь від КП «Зеленбуд». Спеціального обладнання для знищення пнів у міста поки що немає.


Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «У нас є планова купівля якісного італійського пенькознищувача. На жаль, процедура така, що ми не можемо прописати, що ми хочемо купити італійський пенькознищувач такої то марки. Ми вивчали ситуацію, дивилися і прийняли таке важке рішення, купити трошки дорожчий іноземного виробництва – італійський, певної марки».

Висадженням зелених насаджень мають займатися фахівці, вважає міський голова. Якщо немає своїх, запрошувати для планування паркових зон авторитетних ландшафтних дизайнерів, або фахівців, які завдяки комп’ютерним технологіям можуть зробити візуалізацію.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Подібні рішення повинні те то що 7 разів відмірятися, а один раз відрізатися, а тисячу разів. Тобто це навіть не приватна ділянка, а це місце, яким може милуватися десятки тисяч чернігівців. Ми можемо створити не аби що, ну щось росте зелене та й слава Богу, а ми можемо мати на цьому самому просторі абсолютно іншу якість».

Міський голова дав доручення керівникам КП «Зеленбуд» і Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради розробити програму висадження дерев вже у травні, аби восени її прийняти.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: висадка дерев, Владислав Атрошенко, програма, «Новий Чернігів»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект