• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Транспорт без спецперепусток, відкриті ТРЦ і спортзали: Чернігів у «помаранчевій» зоні


Талион

Транспорт без спецперепусток, відкриті ТРЦ і спортзали: Чернігів у «помаранчевій» зоні

 

У Чернігові з 6 травня дозволили роботу торгово-розважальних центрів та фітнес-клубів. У кафе та ресторанах відвідувачі можуть перебувати всередині.

Це пов'язано з тим, що Чернігів перейшов до «помаранчевої» зони карантину.

Як чернігівці відреагували на послаблення та чи багато людей відвідало заклади у перший день після локдауну, дивіться у сюжеті.У громадському транспорті Чернігова тепер можна їздити без спецперепусток та користуватися пільговим проїздом. Виконком міської ради 6 травня проголосував за скасовування режиму спецперевезень.

Повернутися до звичайного режиму роботи громадський транспорт мав вже о 13-й годині.

В режимі спецперевезень громадський транспорт у Чернігові працював майже місяць – тоді, коли місто було у «червоній» зоні карантину. Їздити у громадському транспорті можна було лише за наявності спецперепустки. Тепер, каже начальник управління транспорту Олександр Рижий, майже всі обмеження в роботі транспорту скасували.

«Перевезення відбувається по кількості сидячих місць і пасажири повинні бути в засобах індивідуального захисту. Люди, які мають право на пільги, вони цим правом користуються, обмеження в часі поки що немає», – сказав Олександр Рижий.

Чи всі водії знають про скасування обмежень – дивіться у сюжеті.UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: послаблення карантину, UA: Чернігів

Добавить в:
 
 


Центр Комплект