• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Виробництво гіпсових фігур, крейди чи пива: у Славутичі побудували бізнес-центр


Виробництво гіпсових фігур, крейди чи пива: у Славутичі побудували бізнес-центр

 

Виробництво гіпсових фігур, крейди чи пива. Щоб привабити у місто малий та середній бізнес, у Славутичі побудували бізнес-парк. Зробили це за грантові гроші Європейського Союзу.Вартість оренди виробничого приміщення в бізнес-центрі – в 13 разів нижча за середню по Славутичу. Як каже міський голова Юрій Фомічев, влада хоче, щоб підприємці відкривали виробництва і таким чином у місті з’являлися нові робочі місця.

Виробництво поки організовують, треба ще купити і встановити обладнання.

Наталія Миргородова шість років займається різноманітною підприємницькою діяльністю. Нещодавно жінка орендувала приміщення. Тут хоче втілити мрію дитинства.

Всього таких приміщень у бізнес-парку десять. Вони займають перший поверх. Тут можна організувати мале виробництво. Другий поверх займають десять офісів. Також орендарі можуть скористатися конференц-залом. Наразі у бізнес-парку зайняті всі офіси і два виробничих приміщення.


Арина Старовойтова, директорка Агентства регіонального розвитку Славутицької міської ради, каже, що готові до співпраці з будь-якими бізнесами, щоб вони заходили і в цей бізнес-парк. Відкривали свої філіали.

«Дві головні умови: перша – це має бути виробництво. Будь-яке – виробництво крейди, виробництво пива, виробництво з гіпсу. І друга умова – це мають бути підприємства, які зареєстровані у Славутичі», – сказала Арина Старовойтова.

Бізнес-парк належить Славутицькій міській раді. Його за понад 800 тисяч євро збудували в рамках грантового проекту «Славутич – драйвер росту вільної та відкритої економіки регіону».

За словами Юрія Фомічева, міського голови Славутича, хочеть змінити цю структуру ще більше. Щоб мале підприємництво давало надходження у міський бюджет по структурі ще більше.

«Ми не ставимо собі на меті отримати дохід з орендної плати. Все-таки бізнес-парк розрахований на певні стартапи, на початковий бізнес, на бізнес, який або розвивається, або тільки зароджується. Їм дуже важко сплачувати велику оренду. Найголовніше – щоб вони створювали робочі місця. Навіть не ставимо в пріоритеті податки. Робочі місця, компенсуючі роботі місця, щоб славутичани могли мати нормальну заробітну плату».

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Славутич, бізнес-центр, Юрій Фомічев, UA: Чернігів

Добавить в:
 
 


Центр Комплект