• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Спецперевезення скасували. Проїзд відтепер без перепусток


Спецперевезення скасували. Проїзд відтепер без перепусток

 

Без перепусток в громадському транспорті. Виконавчий комітет скасував режим спецперевезень. З 6 травня він почне працювати так, як передбачено це «помаранчевою» зоною.

Дозволили займати лише місця для сидіння, а всі пасажири обов’язково мають бути в масках.

Олександр Рижий, начальник Управління транспорту ЧМР: «Люди, які мають право на пільги, вони цим правом користуються».Проголосували члени виконкому і за дозвіл на укладання договорів про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою. Мова переважно про літні майданчики закладів громадського харчування.

Олександр Ломако, секретар Чернігівської міської ради: «Парковка і ринок» буде підписувати договори тільки після погодження зовнішнього вигляду з Управлінням архітектури. Це було ваше неодноразове доручення: погодили зовнішній вигляд – поклали договір».


Доручення міського голови перед підписанням цих договорів, відповідальним особам виїздити за конкретними адресами і перевіряти дотримання бізнесом всіх вимог.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «У нас жодних, так званих, білетів бізнесу ми не даємо. Ми ні з кого не беремо ні копійки грошей, ні за які узгодження, ні за що. Але натомість ми просимо щоби зовнішній вигляд був погоджений з управлінням архітектури. Зовнішній вигляд, кольорова гама – це все повинно погоджуватися».

Ще кілька питань, які знайшли одноголосне погодження членів виконкому, виділення 738 тисяч гривень на будівництво двох контейнерних майданчиків: за адресами Доценка, 17 та Пухова, 131. А також фінансування будівництва другого пускового комплексу централізованої каналізації на Лісковиці, за програмою 20 на 80.

Ярослав Куц, начальник Управління ЖКГ: «8 мільйонів 537 тисяч – це кошти з міського бюджету, 2 мільйона 134 тисячі – кошти ОСМ. Прошу підтримати».

«Муніципальній варті» надали дозволи на демонтаж 19 тимчасових споруд в мікрорайоні Масани, встановлених на території міста без жодних дозвільних документів, а також 6 металевих гаражів.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: виконком, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект