• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чернігівська школа №3 у вересні організовує магістральний EdCamp. Бажаючі можуть допомогти


Чернігівська школа №3 у вересні організовує магістральний EdCamp. Бажаючі можуть допомогти

 

25 вересня цього року Чернігівська школа №3 прийматиме педагогів та педагогинь зі всієї України на EdCamp для обміну кращими практиками.Олена Яковчук, директорка ЗНЗ №3: «Ми саме тому і проводимо у себе подію, щоби вчителі могли поділитися кращими практиками на рівні вчитель вчителю. Вже тепер і онлайн навчання, і оффлайн навчання з використанням сучасних технологій. Наприклад, коли я використовую щось, працюю з планшетом, і тут же на рівні вчитель вчителю покажу, як можна це використовувати такому ж вчителю математики, або приїде керівник, який пережив інституційний аудит. Ну може не пережив, а спіткало щастя і побув у нього інституційний аудит, порекомендував щось, і він допоможе так само розбудувати внутрішню систему забезпечення якості освіти іншому директору, то це дуже важливо».

На початку березня цього року EdCamp Ukraine оприлюднив список 48 регіональних команд, які за результатами конкурсу здобули право провести педагогічні (не)конференції у себе, зазначивши, що цього року отримали рекордну кількість заявок. В результаті телефонних та відеоінтерв’ю з кожною командою, відібрали тих, хто матиме заходи цього року. Серед магістральних EdCamp, тобто тих, витрати на які частково покриють за рахунок всеукраїнської організації, і чернігівська 3 школа. Ключова тема заходу у нас «Де вчителі мають шукати баланс».

Олена Скрижинська, вчителька української мови ЗНЗ №3, представниця оргкомітету заходу: «До речі, дуже виснажує, тому що постійне перебування в інтернеті, як дітям, так і вчителям, дуже важко. Тому кожному з нас треба знайти той баланс, щоб не перегоріти, щоб не було того вигорання, яке зараз доволі поширене серед вчительства. Знайти той баланс, щоб знайти сили продовжити навчати наших дітей, давати їм знання, але при цьому вчити їх використовувати ці знання в своєму житті».

Праця оргкомітету EdCamp у школі №3 у розпалі. Через карантин – наради онлайн. Спікери та спікерки, як зустрічатимуть, що даруватимуть і ще десятки деталей. Всіх подробиць поки не розкривають, але частина тих, хто приїде поділитися досвідом, вже визначена.

Олена Скрижинська, вчителька української мови ЗНЗ №3, представниця оргкомітету заходу: «Попередньо ми отримали згоду від Сергія Горбачова. Він зараз освітній омбудсмен. Для якого теж дуже важлива ця тема балансу вчительства, знаходити баланс між вчителями, дітьми, батьками, міністерством держави».


Сувеніри збираються робити і на власному обладнанні класу робототехніки. Зокрема, використати лазерні верстати і 3D-принтери.

І хоча на захід передбачене фінансування – 10 тисяч гривень, на все його не вистачить. Тож у школі №3 шукають бажаючих підтримати проєкт.

Олена Яковчук, директорка ЗНЗ №3: «Користуючись нагодою, звертаюсь до всіх мешканців міста Чернігова, до всіх небайдужих до розвитку освіти, всіх, хто хоче підтримати нашу подію. Тільки єдине, що написати – школа №3, і відповідно на яку позицію вони хочуть. Якщо вони хочуть до проведення EdCamp, то вони просто пишуть EdCamp, якщо хочуть, наприклад, підтримати нашу ідею облаштування актової зали, бо нам же треба десь гостей приймати, залу нам утеплили, а старі крісла ми туди не прикручували, ми їх розставили по поверхам для діток, а в актову залу вже хочемо придбати якісь нові стільці, хто хоче підтримати таку ідею, то на благодійному рахунку пише «Актова зала» або «Стільці». Ми будемо раді кожній гривні і кожному долученню, тому що весь світ гуртом може зробити значні зміни в освіті. Почати з матеріально, почати з обміну практиками, - і тим самим робити світ кращим день від дня».

Благодійний рахунок відкритий в Управлінні освіти:
UA 888201720314261015301032345
Вказати: школа 3, EdCamp або актова зала.


Слідкувати за подробицями магістрального EdCamp, що відбудеться 25 вересня в школі №3 в Чернігові, можна на сторінці заходу в Фейсбуці.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: магістральний EdCamp, школа №3, вчителі, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект