• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Висновки по тому, як пережили Великдень, можна буде робити в середині травня, - Атрошенко


Висновки по тому, як пережили Великдень, можна буде робити в середині травня, - Атрошенко

 

Православний Великдень у Чернігові відзначили з відвідинами храмів і освяченнями, але спокійно, без серйозних порушень і складання адмінпротоколів. Про це охоронці правопорядку – як Національна поліція, так і міська «Муніципальна варта», – повідомили на післясвятковій нараді у середу, 5 травня.

Віталій Хрустицький, начальник КП «Муніципальна варта»: «Скупчення людей все ж таки деяке відбувалося, люди близько стояли один до одного. Але критичних якихось показників не було. Всі знаходилися в масках. Люди більш-менш дотримувалися якось епідемічних заходів».Пройшлися і по благоустрою. Зокрема, з-поміж приписів господарюючим суб’єктам щодо ремонту та облаштування прибудинкових територій, окремо зупинилися на прибиранні і вивезенні сміття, на якому минулого тижня міський голова також акцентував увагу. І відповідно через недопрацювання по цьому напрямку, зробив зауваження очільнику АТП-2528, а по 10-му ЖЕКу доручив зняти премію з його керівника.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Смотри, Игорь, если я тебе что-то говорю – ты киваешь головой. То ты говори тогда, что ты не сможешь сделать. А то вы головой киваете, а потом ничего не выполняете. Когда ставится задача, говорите: «Мы не в состоянии, не хватает техники, людей, еще чего-то не хватает». А то я не ориентируюсь, вы головой покивали, значит все нормально, все будет делаться. А фактически это не выполнено. Запиши, премии ноль».

За словами Владислава Атрошенка, подібні випадки, як от сміття на тротуарі чи не прибрані за кілька днів купи гілля та рослинності, у місті не мають допускатися. А якщо виконати прохання неможливо через фізичні або технічні можливості комунальних підприємств, то про них треба говорити.


Що стосується інших нагальних питань, то по закінченню усіх травневих свят і посилених протиепідемічних заходів, Чернігів повинен поступово повертатися до повноцінної роботи. Більше місяця «червоної» зони позаду і від 6 травня область житиме в обмеженнях «помаранчевої», а цифри статистики з кожним днем продовжують наближати нас до нормальних показників.

Ольга Малець, в. о. начальника Управління охорони здоров’я: «За 17 тиждень у нас захворіло 497 осіб, а виписана 701 особа. Кількість госпіталізованих – 138, а виписано із стаціонару 207 осіб. І кількість померлих за 17 тиждень – 18».

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Ось у нас з 19 по 25 ситуація стабілізувалася. І кількість госпіталізованих не набагато перевищувала кількість виписаних – 187 на 176, на 11 чоловік. А вже з 26 квітня по 2 травня ми бачимо суттєву різницю між цифрами госпіталізації – 138 чоловік, і 207 виписано. Тобто потихеньку розвантажується наша медична галузь в плані хворих на ковід. Але дуже повільно».

Міський голова каже, висновки по тому, як пережили Великдень, можна буде робити в середині травня. Однак загалом, хвиля йде на спад. І нині основне – не звести все нанівець банальною втомою від масок, антисептиків та карантину.

Нагадаємо, вже від цього дня у місті у звичному режимі відновили роботу дитячі садки та пішли до школи 1-4 класи. А від минулого тижня міська рада дозволила роботу бізнесу і ринків на відкритому повітрі.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: нарада, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект