• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові від 29 квітня дозволяють роботу бізнесу, а від 5 травня – дитсадків і початкової школи


У Чернігові від 29 квітня дозволяють роботу бізнесу, а від 5 травня – дитсадків і початкової школи

 

З крамницями, транспортом і дитсадками.

Від четверга, 29 квітня, Чернігів поступово послаблює обмежувальні заходи, зважаючи на складну ситуацію, в якій опинилися тисячі людей, але водночас, враховуючи приписи «червоної» зони, де область залишається вже місяць. Відповідне рішення щодо карантину ухвалили напередодні, 28 квітня, на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.Зокрема, із цього тижня можуть поновити свою роботу малий та середній бізнес, якщо організує її поза приміщенням і безпечно.

Григорій Годун, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення: «Прийом відвідувачів суб’єктами господарювання, які працюють в сфері торгівельного обслуговування населення, можуть працювати на відкритому повітрі. Крім торгівельно-розважальних центрів та розважальних закладів. Тобто будь-який підприємець може виставити стіл з магазину, на ньому показати, які в нього є товари. Підходить споживач, просить товар, і вони працюють на винос».

Як повідомили на комісії, це стосується і підприємців, які мають свої точки продажу, або працюють на ринках. За умови, що буде дотримано усіх протиепідемічних заходів.

Розпорядженням передбачено і дозвіл на діяльність закладів харчування, а саме, кафе та ресторанів.

Григорій Годун, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення: «Ресторани, кафе, бари, закусочні, їдальні, кофейні, буфети, тощо, можуть працювати на відкритих літніх майданчиках, також дотримуючись протиепідемічних заходів. Між столиками повинно бути не менше 2 м, а за столиком повинно знаходитися 4 чоловіка, не включаючи дітей 18».

Крім цього, профільному управлінню рекомендовано на позачерговий виконком підготувати проєкт рішення про відновлення роботи транспорту у звичному режимі, тобто без спецперепусток, від середи, 5 травня. Від цього ж дня для всіх відкриються дитячі садки, а за парти повернуться учні 1-4 класів навчальних закладів усіх форм власності. У тому числі і спеціалізованих.

Що стосується контролю з боку поліції та Держпродспоживслужби, то місто просить при виконані бізнесом усіх санітарних, утриматися від складання на них адмінпротоколів про порушення карантину, а співробітників крамниць і ресторанів, а також їх клієнтів, носити маски використовувати антисептики і дистанціюватися.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: карантин, бізнес, Григорій Годун, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект