• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Сповідь онлайн: у Чернігові священник розповів, як сповідуватися в карантин


Сповідь онлайн: у Чернігові священник розповів, як сповідуватися в карантин

 

Карантинні обмеження та прогрес інтернету вносять у наше життя багато нового, замінюючи живу дію на онлайн. ЧЕline поцікавився, чи зачепили ці ноу-хау релігійні моменти, зокрема сповіді.«Онлайн-сповідь у церкві навіть не обговорюється. Як на мене, це неправильне рішення»,- Отець Роман, настоятель Катерининської церкви в Чернігові.

За словами священника, сповідь у режимі онлайн неможлива через суть цього дійства. Адже це не просто формальність, розповідь про гріхи, це їх визнання перед Богом.

«Сповідь повинна бути жива. Це повинно бути безпосереднє спілкування зі священником. Навіть ця молитва, яка вимовляється над людиною, коли священник покладає руку, це є живе. Безпосередній доторк руки Божої і прощення гріхів людини»,- Отець Роман, настоятель Катерининської церкви в Чернігові.

Наразі можливість сповіді онлайн у церкві навіть не обговорювалась. А відкрити свої гріхи перед Богом можна в церкві, зі священником, при цьому дотримуючись усіх карантинних обмежень.

Сюжет: Cheline TV

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: сповідь, Отець Роман, Cheline TV

Добавить в:
 
 


Центр Комплект