• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Пільги для підприємців та доля «Казбеку»: як пройшла сесія Чернігівської міськради


Пільги для підприємців та доля «Казбеку»: як пройшла сесія Чернігівської міськради

 

Казбек не продаватимуть, підприємці отримають пільги зі сплати податків, а у міського голови Владислава Атрошенка з’явився новий заступник. Такі рішення ухвалили 28 квітня на сесії міської ради у Чернігові.О 8.30 за пів години до початку 7 сесії чернігівської міськради, біля центрального входу зібрались підприємці. Це друга акція протесту представників бізнесу за цей тиждень.

«Підприємці звертаються до своїх вибраних депутатів, щоб ті посприяли вирішенню питань, щоб підприємці могли працювати. Сьогодні до нас з депутатів підійшли Регіна Гусак, Сергій Кирієнко, Наталія Хольченкова та Василь Білогура. Всі інші пролітали повз, як пулі», – розповіла голова ГО «Сяйво Сіверщини» Ірина Березинець.

На початку сесії представники бізнесу прийшли до зали засідань. Депутати підтримали рішення звільнити від сплати єдиного соціального внеску підприємців, які не працюють через локдаун. Цей податок поповнює міський бюджет. Також, проголосували за звернення до Кабміну з проханням дозволити працювати малому бізнесу під час локдауну, та розширити перелік КВЕДів, які мають право на державну допомогу.

Питання продажу теплохода «Казбек», депутати зняли з розгляду та прийняли рішення відтермінувати це на місяць. За словами Владислава Атрошенка, з’явилась пропозиція, що робити з судном.


Історик Сергій Леп’явко запропонував зробити з «Казбеку» музей. За його словами, там можна створити «музей Десни», для цього є чимало експонатів.

«Казбек» сам собі пам’ятка. Він пам’ятка судноплавства на Десні. Він досить старий по віку і з кожним десятиріччям буде ставати раритетом. Але також – це велике приміщення, яке можна перетворити на музей на плаву. Тому пропозицій декілька. Перша – створити музей судноплавства на Десні. Чернігів був би відомий, що тут єдиний музей річкового судноплавства. Це від плотів первісних людей, до вікінгів, давноруські, і потім баржі, барки XVII-XVIII століття», – почснив Сергій Леп’явко.

За словами Владислава Атрошенка, зараз опрацюють цю ідею. Можливо, ініціюють громадські слухання з приводу подальшої долі «Казбеку».

Новим заступником міського голови, за рішенням депутатів, став голова правління підприємства «Облтеплокомуненерго» Віктор Геращенко.

Раніше у коментарі Суспільному Геращенко розповідав, що цю посаду йому запропонував Владислав Атрошенко особисто. У випадку призначення він відповідатиме за галузь житлово-комунального господарства та енергетики.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: сесія, міськрада, UA: Чернігів

Добавить в:
 
 


Центр Комплект