• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Трагічний атом: чи зберігся Чорнобиль у пам’яті чернігівців


Трагічний атом: чи зберігся Чорнобиль у пам’яті чернігівців

 

Чорнобиль – одна з найтрагічніших сторінок нашої новітньої історії. Трагедія, через яку весь світ дізнався, що мирного атома не буває. Події, які забрали і забирають життя та здоров’я цілих поколінь, свого часу зруйнували мирні розмірені будні тисяч родин.Що ж сьогодні чернігівці знають про Чорнобиль, про дату 26 квітня 1986 року.

Чернігівці відповідали на запитання: «Що ви знаєте про дату 26 квітня 1986 року?»

«Чорнобиль рвонув. Хто ж не знає? Усі знають. – Що знаєте про цю трагедію? – Вибухнув другий чи якийсь там енергоблок на атомній електростанції в Чорнобилі».

«Чорнобиль».

«Це річниця Чорнобильської трагедії. – Що знаєте про це? – Мені тоді було небагато років. Що вибухнув реактор на Чорнобильській станції».

«Я зараз не згадаю».

«Нічого». «Нічого не знаю, на жаль».

«Без поняття».

«Ну, та це ж Чорнобильська катастрофа. – Її наслідки? – Її наслідки жахливі. Не тільки для Чернігівщини, України, а, мабуть, і для всього світу».

«Дата Чорнобильської трагедії. – Її наслідки? – Радіаційне забруднення, звісно ж».

«Чорнобиль стався. – А його наслідки? – Наслідки – тільки те, що порозганяли людей».

«Це трагедія Чорнобиля. – Які наслідки? – Жахливі були наслідки. Особисто я пам’ятаю зі свого дитинства – у нас була паніка. Тато мій служив у державній структурі, нам видали якісь таблетки, ліки і сказали їхати на західну Україну до родичів».

«Це аварія на ЧАЕС. Забруднення радіонуклідами. Більше на Білорусь, наскільки я знаю, потрапило».

«Ну, це дата Чорнобильської трагедії. – Її наслідки? – Наслідки такі, що дуже багато онкозахворювань, забруднена дуже велика кількість територій. Мені тоді було два роки. Ми з батьками ходили на парад. У травні ходили, а 26-го був вибух».

Сюжет: Cheline TV

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ЧАЕС, Чорнобиль, опитування, Cheline TV

Добавить в:
 
 


Центр Комплект