• Брухт ДальнобойСервис


реклама

Чернігів проти наркотиків

 

Небайдужі містяни та комунальні служби об’єднали зусилля для боротьби з наркотиками у Чернігові. Вони знаходять написи з посиланнями на інтернет-канали, що займаються незаконною торгівлею психотропними препаратами. Потім на виявлені локації вирушають рейдові групи.Ігор Сапронов, інспектор-ревізор КП «Муніципальна варта»: «Проводимо профілактичні роботи. А саме, зафарбовуємо написи рекламного характеру, з метою запобігання поширення наркотичних засобів. Ці написи знаходяться по всьому місту, на парканах, на фасадах, на стінах будівель».

Учасники рейду пояснюють, прибиранням подібних написів мали б займатися обслуговуючі компанії. Наприклад, ЖЕКи та ОСББ. І «Муніципальна варта» регулярно видає приписи про це. Але, якщо є можливість, заради оперативності, активісти роблять це самостійно.

Михайло Брижко, громадський діяч: «Треба брати темну фарбу та необхідно почекати, поки вона висохне, щоб вона перекрила ці написи. Тому що часто, коли написи замальовують і фарба висихає, то написи все одно видно».

За даними управління з боротьби з наркотиками ГУНП області, з початку року в регіоні викрито 79 випадків незаконного зберігання і 29 незаконного збуту наркотичних речовин. Наразі розслідується 4 кримінальні провадження, пов’язані з діяльністю інтернет-ресурсів, через які торгували наркотиками.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: наркотики, КП «Муніципальна варта», громадські діячі, «Новий Чернігів»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект