• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Замість 40-річних труб, які відпрацювали свій термін експлуатації – чотириста метрів нового водогону


реклама

Замість 40-річних труб, які відпрацювали свій термін експлуатації – чотириста метрів нового водогону

 

Замість понад 40-річних труб, які відпрацювали свій термін експлуатації і фактично жили від пориву до пориву, 400 метрів нового водогону.Реконструкція магістральних мереж на Київській, розпочата в 2020 році, продовжується. І нині роботи активно тривають між вулицями Довженка та Грибоєдова.

Ігор Райхіль, головний інженер компанії-підрядника «УТБ-інжиніринг»: «Цим проєктом на ділянці від Грибоєдова до Довженка передбачено заміна водогону діаметром 400 мм на поліетиленові труби діаметром 500 мм. Повністю буде облаштовуватися нова водопровідна мережа, нові абонентські підключення, будуть встановлюватися нові фасонні частини, засувки, які будуть тримати воду, бо ці, які були, вже своє відстояли».

А також воду до будинків, бетонні водопровідні колодязі та камери.


За тиждень тут зняли асфальтобетонне покриття, демонтували дорожній одяг на всій протяжності траси, частково земляне полотно і ділянки труб. А на перехресті з Грибоєдова вручну розбирають стару камеру, зроблену із різних матеріалів і далеко від сучасних технологій. Як і на всіх об’єктах підземних ремонтів, при розкопі положення комунікацій тут також не скрізь відповідають проєкту, тому його корегують у процесі робіт.

Ігор Райхіль, головний інженер компанії-підрядника «УТБ-інжиніринг»: «Саме ключове питання, це спряження водогонів по вулиці Грибоєдова із водогоном по вулиці Київській, тому що існуюче висотне положення водопроводів не дозволяє влаштовувати нормативну глибину і робочу частину водопровідних камер. Треба його трошки понижувати, щоб можна було його достатньо і цивілізовано експлуатувати».

Наступний етап – безпосередньо монтаж трубопроводу.

За тендером, вартість робіт коштуватиме місту майже 8 мільйонів гривень. Попередньо планується завершити їх до середини червня. А потім замінювати водогін далі до Гончої та паралельно до тієї ж ділянки реконструювати каналізаційний колектор від вулиці Північна, та продовжити до вулиці Фікселя, для приєднання приватного сектору до централізованої каналізації.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ігор Райхіль, водогін, реконструкція, магістральна мережа, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект