• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Вулицю 1 Травня вже почали готувати до ремонтних робіт


реклама

Вулицю 1 Травня вже почали готувати до ремонтних робіт

 

Вулицю 1 Травня вже почали готувати до ремонтних робіт. Сьогодні тут розрізають асфальт для подальшого його зняття.На цю дорожню артерію Чернігова з понеділка чекає поточний середній ремонт, а тому рух транспорту обмежать. Відповідний дозвіл надали члени виконкому 22 квітня.

Ярослав Куц, начальник Управління ЖКГ: «Перекрити рух автотранспорту по вулиці 1 Травня від Кільцевої до Олександрівської без перекриття перехрестя з 8-ї години 26 квітня по 20-ту годину 25 травня».

На згаданому відрізку повністю знімуть існуюче дорожнє покриття, яке свого часу вкладалося без необхідної підложки.

Ярослав Куц, начальник Управління ЖКГ: «Тобто повністю облаштовується основа. Тому що туди ми плануємо направити транзитний транспорт, який іде з Києва, з Гомеля на Новгород-Сіверський, на Городню. І враховуючи те, що ця дорога була колись сільською дорогою, там взагалі немає ні основи, ні нормального асфальту».

Вулиця 1 Травня одна з чотирьох, яку в цьому році відремонтують, і саме цими маршрутами курсуватиме вантажний транспорт. Відповідні роботи вже почалися на Малиновського. Попереду Олександрівська та кільцева, а також два перехрестя.

Ярослав Куц, начальник Управління ЖКГ: «Основним вузлом в цьому питання є перехрестя Шевченка-Малиновського. Тому що ми розуміємо, що це перехрестя має бути завжди відкрите, тому що транспорт має виходити, а об’їзду цього перехрестя немає. Тому наступний кроком буде зміна організації дорожнього руху по перехрестю Шевченка-Малиновського. Це буде окреме рішення виконавчого комітету».


Вартість всіх робіт згідно оголошеного тендеру – близько 100 мільйонів гривень, не враховуючи два перехрестя.

Ярослав Куц, начальник Управління ЖКГ: «Якщо я не помиляюсь, 38 мільйонів на перехрестя Шевченка-Малиновського і 9 чи 10 мільйонів на перехрестя 1 Травня-Кільцевої».

Зокрема, ціну ремонту перехрестя вулиць Шевченка-Малиновського в Управлінні ЖКГ пояснюють так.

Ярослав Куц, начальник Управління ЖКГ: «Справа в тому, що перехрестя Шевченка-Малиновського в себе включає не тільки організацію кола, а й заміну тролейбусних опор на цинкові, які ми ставили на Київській, і відповідно зміна руху тролейбуса по колу, тобто перекладаємо контактну мережу. І додатково облаштовуються місцеві проїзди, і тротуари, і велодоріжки, тобто все робиться в комплексі і з розрахунком на перспективу – ми будемо робити чотирисмуговий дорожній рух по вулиці Шевченка, а зараз там двосмуговий».

Крім перехрестя руху на 1 Травня, виконком надав аналогічний дозвіл на ще ряд адрес для будівництва централізованої каналізації.

Ярослав Куц, начальник Управління ЖКГ: «По вулиці Сіверянській з 8-ї години 26 квітня по 20-ту годину 24 травня, по вулиці Колоскових з 8-ї години 10 травня по 20-ту годину 20 червня та по вулиці Фабричній та по вулиці Ватутіна від будинку 20 до вулиці Малясова з 8-ї години 10 червня по 20-ту годину 27 липня».

Роботи здійснюватимуться в рамках міської програми розвитку інженерно-транспортної інфраструктури приватного сектору на умовах смів фінансування – 80% кошти міського бюджету, 20% це власні та залучені кошти людей.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: 1 Травня, ремонт дороги, Ярослав Куц, перекриття руху, Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект