• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » За мужність і вірність Україні нагороджені посмертно


реклама

За мужність і вірність Україні нагороджені посмертно

 

Нагрудні знаки 83 земляків, які віддали своє життя, обороняючи цілісність і незалежність держави, і були удостоєні почесної відзнаки облради, на черговій сесії вручили сім’ям тих, хто зміг приїхати до Чернігова.Війна розпочата Росією у 2014 році не дає про себе забути до сьогодні. Тож цього дня хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблого у квітні в зоні ООС чернігівця Володимира Шпака, а також передали президентський орден «За мужність» ІІІ ступеня рідним Романа Лося – бійця батальйону служби міліції особливого призначення «Чернігів», який був поранений у 2014 році і помер за два роки після того.

Що стосується порядку денного, то із майже сотні питань на засіданні 20 квітня обговорили лише 16.

Так, депутати погодили зміни до кошторису на 2021 рік низки галузевих програм, зокрема щодо соціальних послуг і захисту населення, розвитку туризму, безпеки дорожнього руху, тощо. Та дозволили чернігівському медичному центру сучасної онкології укласти договір фінансового лізингу на придбання комплекту лінійного прискорювача, а також додаткового обладнання для радіотерапії та діагностики на 60 мільйонів гривень, для повноцінного забезпечення усіх потребуючих якісним лікуванням.

Однак, оскільки у процесі виникли технічні проблеми із системою електронного голосування, після оголошеної перерви, решту питань вирішили розглянути у п’ятницю, 23 квітня.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: сесія облради, нагороди, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект