• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Власник відмовився демонтувати рекламний монітор біля ЦУМу


реклама

Власник відмовився демонтувати рекламний монітор біля ЦУМу

 

У суботу, 24 квітня, громадський транспорт у Чернігові працюватиме з 6-ї ранку до 8-ї вечора без перерв. Таке рішення позачергового виконкому міської ради від 21 квітня.Олександр Рижий, начальник Управління транспорту ЧМР:
«Організувати роботу громадського транспорту 24 числа на цілий день, тобто з 6 до 8 години».

Рішення обумовлене потребою дітей, які цього дня проходитимуть пробне ЗНО, аби доїхати до місць тестування.

Василь Білогура, начальник Управління освіти ЧМР: «Попередньо воно призначалося на 10 квітня. Потім, у зв’язку з карантинними обмеженнями, було перенесене. І для того, щоб діти-учасники зовнішнього незалежного оцінювання пробної сесії могли добратися до пунктів тестування, потрібно надати дозвіл заходити їм в громадський транспорт. В принципі, це може бути на основі запрошення на пункт тестування, який у них є у кожного персональний. Щоб вони за наявності правильно вдягнених засобів індивідуального захисту могли зайти до громадського транспорту і скористатися ним».


Оскільки тривалість тестування залежить від предмету, як швидко з ним справляться, то транспорт має курсувати протягом дня, аби учасники та учасниці змогли доїхати додому.

На цьому ж засіданні виконкому погодили й розірвання договору на рекламний монітор біля ЦУМу. Оскільки власник не захотів його демонтувати.

Олександр Ломако, секретар Чернігівської міської ради:
«З ним кілька разів говорили. Він хоче достояти до кінця дозволу. Ми їм повідомили, що, згідно законодавства, коли ведуться ремонтні роботи, він має його прибрати. Він відмовився. Відповідно, у нас немає іншого варіанту, як це рішення прийняти. Ми йому пропонуємо до кінця дозволу достояти в іншому місці, якщо він погодиться. Якщо він не погодиться, то це його право. Тим більше він бере на себе затрати по демонтажу цієї конструкції».

Нагадаємо, це рішення рекомендували члени виконкому прийняти на робочій групі, де його розглядали. Біля торгового центру триває реконструкція площі коштом власників будівлі.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: виконком, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект