• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Перестали працювати планшети: депутати облради не змогли проголосувати за закриття «Проліску»


реклама

Перестали працювати планшети: депутати облради не змогли проголосувати за закриття «Проліску»

 

Четверту сесію обласної ради продовжать у п’ятницю, 23 квітня. Перерву у роботі оголосили, бо у частини депутатів перестали працювати планшети і вони не могли голосувати.Зі 105 питань, які у вівторок, 20 квітня, внесли на розгляд, встигли розглянути 18. Крайнім було питання про закриття дитячого санаторію «Пролісок», що у Ніжинському районі. З 1 квітня минулого року санаторій залишився без фінансування. Національна служба здоров’я України не передбачила пакетів із санаторного оздоровлення.

Жанна Шерстюк, заступниця голови облдержадміністрації:
«Рік санаторій перебуває у режимі простою. Рік 120 осіб отримують заробітну плату навіть не виходячи на роботу. Обласному бюджету в рік це коштує 7 мільйонів гривень».

Ніна Лемеш, перша заступниця голови облради: «109 працівників отримують 2/3 заробітної плати. За 2020 рік змінилося три керівники. Стан будівель, стан протипожежної безпеки – не виконується отой первинний рівень взагалі. Чи спроможний цей заклад надавати якісні послуги дітям, нашим дітям? Чи буде бажання будь-якої родини відправляти туди дитину? Я думаю, що ні».


Сергій Пащенко, депутат облради, фракція «Батьківщина»: «Єдиний, останній дитячий санаторій в нашій області. Депутати, що ви робите? Давайте ми зберемось і вирішимо питання. Якщо там 120 людей отримують заробітну плату, а вони не повинні отримувати, давайте про це говорити, як це питання вирішити. Можливо, когось відправити за свій рахунок, можливо, ще щось. Ми не говоримо, щоб завтра туди завезти діток на оздоровлення, ми говоримо – зберегти заклад, відремонтувати. Давайте про це говорити».

Василь Амельченко, депутат облради, фракція «Радикальна партія»:
«Треба створити нову юридичну особу, залучити приватного інвестора. Щоб зберегти це місце, без залучення приватного капіталу нам не обійтись. Ми маємо піти на цей крок і створити умови для відпочинку дітей такі, щоб діти хотіли їхати».

Після більше ніж півгодинного обговорення, питання поставили на голосування, але у частини депутатів перестали працювати планшети. У роботі сесії оголосили перерву, щоб усунути несправності.

За 40 хвилин Олена Дмитренко сказала, що планшети так і не запрацювали, тому сесію продовжать у п’ятницю.

Gorod.cn.ua за матеріалами сюжету UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: санаторій «Пролісок», сесія облради, UA: Чернігів

Добавить в:
 
 


Центр Комплект