• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У місячник благоустрою гілки та листя з приватного сектору вивозять безкоштовно


реклама

У місячник благоустрою гілки та листя з приватного сектору вивозять безкоштовно

 

Навесні часто зелені зони вздовж доріг у приватному секторі перетворюються на сміттєзвалища. Після обрізки дерев чи прибирання сміття в своїх садибах, весь непотріб опиняється там, де його не має бути. Аби цього уникнути, «Муніципальна варта» веде просвітницьку роботу.Почали з вулиць 1 Травня та Шевченка. Співробітники «Мунварти» обходять двори, спілкуються з мешканцями, роздаючи листівки. Тут інформація, коли сміття вивозять, і чого робити не можна, інакше штраф за порушення правил благоустрою.

Гілля та опале листя, як і решту сміття, викидати на зелені зони неможна. «Зеленбуд» справді їх вивозить. Але для цього є встановлені місця, дні тижня, де вони працюють за адресами. Людей просять дотримуватися графіку і не закидати місто сміттям.

В рамках місячників благоустрою у квітні та жовтні такий вивіз опалого листя і гілок для людей безкоштовний. Ці роботи оплачує місто власним коштом. В решту за це мають платити люди. На «Зеленбуді» їх просять дізнаватися графік, коли сміття забирають саме у них, адже чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.

Імпровізовані смітники часто виникають біля закинутих садиб. Деякі ж несуть під двори сусідам.

Поки робота «Муніципальної варти» в цьому питанні радше просвітницька та на попередження, адже мета, щоб люди не смітили. Проте штрафи цілком реальні і вже є перші протоколи.

Дізнатися, коли великогабаритне сміття, гілки та листя вивозять саме з вашої вулиці можна в «Муніципальній варті» в робочий час за номером 610-600 чи цілодобово у міському контакт-центрі за номером 0-800-50-93-50.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: місячник благоустрою, зелені зони, сміття, гілля, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект