• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Кафе і ресторанам дозволили монтувати літні майданчики, але запрацюють вони після карантину


Кафе і ресторанам дозволили монтувати літні майданчики, але запрацюють вони після карантину

 

Працювати літнім майданчикам закладів громадського харчування та таким розважальним послугам на свіжому повітрі, як, наприклад, дитячі машинки, прокат гіроскутерів, профільна комісія міської ради дозволила. Щоправда лише після пом’якшення карантинних обмежень.Олександр Ломако, секретар Чернігівської міської ради: «Надати дозвіл, але розпочати роботу тільки після завершення карантинних обмежень, які введені рішенням відповідної комісії».

Але вже зараз власники кафе та ресторанів зі складними конструкціями літніх майданчиків можуть починати процес монтування.

Олександр Ломако, секретар Чернігівської міської ради: «Тим більше, є такі заклади, яким потрібен певний час, щоб змонтувати цей літній майданчик. Там не просто виносні столи, а якісь монтажні роботи. Вони можуть в принципі після нашого рішення їх вже розпочинати. Але запрацює цей майданчик тільки, коли карантин буде послаблений, коли будуть відкриті заклади громадського харчування».


Прокат електросамокатів з’явиться у Чернігові вже цього року. Це приватна ініціатива. Відповідний дозвіл на його роботу надали члени комісії.

Серед бажаючих займатися сезонною торгівлею у парках, скверах та на вулицях міста, на засіданнях комісії провели аукціон. Саме у такий спосіб протягом кількох останніх років міська влада забезпечує рівні конкурентні умови для ведення бізнесу.

Олександр Ломако, секретар Чернігівської міської ради: «Прохання до підприємців – і тих, хто брав зараз участь, і тих, хто раніше виграв. – охайний зовнішній вигляд продавців, охайний зовнішній вигляд ятки. На ніч ми прибираємо, де це передбачено рішенням. Щоб у нас був порядок, чистота і зовнішній вигляд цього місця відповідав тим змінам, які відбуваються в Чернігові, щоб ми не відставали в цій сезонній торгівлі».

Також серед вимог міської влади до роботи точок сезонної торгівлі, і вчасна сплата податків, офіційне працевлаштування персоналу, наявність у них медичних книжок та охайного зовнішнього вигляду.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: літні майданчики, сезонна торгівля, Олександр Ломако, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект