• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Нічні розваги у «червоній карантинній зоні» заборонені


реклама

Нічні розваги у «червоній карантинній зоні» заборонені

 

Нічні розваги у «червоній карантинній зоні» заборонені. Подібні факти у Чернігові жорстко припинятимуть.


Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Я звертаюсь до Національної поліції міста. До мене дійшла інформація, що у вечірній, нічний час працюють окремі заклади, зокрема, Миру, 17. Це «Янтарна кішка». Про цей випадок повідомили сусіди. У мене прохання, більш ретельно виявляти ці речі і ось тут не соромитися штрафувати. Штрафи повинні бути максимальними. Це питання не економіки, а це чисто ідіотизм. Ми тут говоримо за ковід і говоримо, що все місто стоїть, транспорт стоїть, ресторани стоять, мала економіка стоїть, тобто всіх це торкається і всі несуть реальні економічні страждання, тобто люди не отримують заробітні плати. Це ж не жарти. Тусню цю влаштували, значить отримали декілька десятків інфікованих. Все. А далі лікарня і летальні показники. Прохання, відноситися до цього більш серйозно і представникам бізнесу не гратися цими речами».

На 13 квітня у Чернігові на COVID-19 хворіє 2021 людина, з них у стаціонарі з важким перебігом знаходиться 303 пацієнти. За час пандемії померло 311 чернігівців. Тільки за один останній тиждень квітня ковід забрав життя у 19 людей.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Владислав Атрошенко, COVID-19, нічні розваги, «Новий Чернігів»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект