• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » «Бюджет участі»: у цьому році боротьба йтиме за 18 мільйонів гривень


реклама

«Бюджет участі»: у цьому році боротьба йтиме за 18 мільйонів гривень

 

З 15 квітня у Чернігові розпочинається прийом проєктів до «Бюджету участі».5 рік поспіль ця програма дає змогу містянам прямо впливати на розвиток Чернігова. Цього разу боротьба йтиме за 18 мільйонів гривень з міського бюджету.

Ірина Брусильцева, начальниця відділу звернень громадян ЧМР: «Кожен мешканець, який досяг 16-річного віку, може подати свій проєкт. Основні критерії, щоб він був загальнодоступним, безкоштовним. І якщо це стосується якоїсь земельної ділянки, щоб вона належала громаді міста Чернігова».


Перший крок до подачі проєкту – це реєстрація на сайті https://chernihiv.pb.org.ua/. Там вже є розділ для цьогорічних ініціатив. Потім друковану версію документу з 15 підписами однодумців треба принести до відділу звернення громадян міської ради, в разі чого там нададуть усі необхідні пояснення.

Ірина Брусильцева, начальниця відділу звернень громадян ЧМР: «Всі проголосовані проєкти фінансуються на наступний бюджетний рік. Якщо за якихось причин, наприклад, за погодних умов, якщо це стосується якоїсь зовнішньої інфраструктури – майданчики, парки і т.д., якщо вчасно не була виготовлена технічна документація, все це подовжується на наступний рік».

Прийом проєктів триватиме до 31 травня включно. Потім їх перевірятиме спеціальна комісія міської ради. А саме голосування заплановане на 15 вересня. Проходитиме воно тільки в електронному вигляді.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: «Бюджет участі», Ірина Брусильцева, «Новий Чернігів»

Добавить в: