• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » На Чернігівщині лісівники, військові та рятувальники тренувалися гасити лісові пожежі


реклама

На Чернігівщині лісівники, військові та рятувальники тренувалися гасити лісові пожежі

 

Поблизу села Лутава Козелецького району лісівники, військові та рятувальники тренувалися гасити лісову пожежу. Як це було, дивіться у сюжеті.Навчання проводили неподалік Гончарівського полігону, де минулого року була справжня пожежа.

За минулий рік в лісах області сталося 66 пожеж, 4 із них великі. Пожежі охопили площу 159 гектарів.


«Гасіння лісових пожеж – це обов'язок усіх служб пожежогасіння, тому що ліси – це наші легені і по друге –наше державне багатство і пожежі несуть як і екологічні втрати так і втрати населених пунктів», – сказав начальник відділу реагування на НС УДСНС в області Андрій Сурмай.

На Чернігівщині 145 населених пунктів перебуває в лісових масивах. Щоб захистити людей і їхнє житло під час пожеж, потрібна злагоджена робота лісівників, влади та рятувальників.

За сценарієм працівники лісової охорони помітили задимлення лісу і до приїзду рятувальників гасили її власними силами. Потім на місце загоряння приїхали рятувальники. Загалом залучили 20 одиниць техніки. Локалізовували тренувальну пожежу і за допомогою бульдозера на артилерійському тягачі.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: тренування, лісова пожежа, Козелецький район, UA: Чернігів

Добавить в:
 
 


Центр Комплект