• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чому виникла затримка з виплатами готівкових пільг та субсидій?


реклама

Чому виникла затримка з виплатами готівкових пільг та субсидій?

 

Наразі в Прилуках близько 20 тисяч домогосподарств отримують житлові субсидії. І значна частина з них у готівковій формі, тобто живими грошима на банківські рахунки або через Укрпошту разом із пенсією, і з подальшим самостійним розрахунком за житлово-комунальні послуги.У квітні місяці із цими виплатами сталася деяка затримка, у зв’язку із несвоєчасним надходженням коштів із державного бюджету, повідомляють в Управлінні праці та соціального захисту населення Прилуцької міської ради.

Наталія Сивенко, начальник відділу грошових виплат та компенсацій: «6 квітня поточного року були частково профінансовані кошти на виплату пільг та субсидій у готівковій формі за березень поточного року, на загальну суму близько 17 мільйонів гривень. Даних коштів вистачило для того, щоб виплати пільги та субсидії, а саме, на такі банківські установи – це «Полікомбанк», «ПУМБ-банк», а також пільги були спрямовані на банк «Аваль» і поштові відділення».

Станом на сьогодні не виплаченими залишаються пільги та субсидії, які субсидіанти і пільговики отримують через банківські рахунки «Ощадбанку» і «ПриватБанку», а також готівкові субсидії, які надходять через банк «Аваль».


Наталія Сивенко, начальник відділу грошових виплат та компенсацій: «Дані кошти будуть виплачені в негайному порядку після надходження коштів з державного бюджету».

Наталія Сивенко говорить, що субсидії у готівковій формі через «Ощадбанк» та «ПриватБанк» отримують близько 7 тисяч прилуцьких домогосподарств, і наразі вони не отримали виплат.

Наталія Сивенко, начальник відділу грошових виплат та компенсацій: «Міністерство соціальної політики говорить, що чекайте фінансування. Тільки-но буде фінансування, ми у негайному порядку здійснимо дані виплати».

Щодо субсидіантів, що отримують виплати у безготівковій формі, то всі вони вже отримали державну допомогу на оплату житлово-комунальних послуг, повідомляють в Управлінні праці та соціального захисту населення Прилуцької міської ради.

Сюжет: ТК «Прилуки»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: пільги, готівкова форма, субсидії, Наталія Сивенко, ТК «Прилуки»

Добавить в: