• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Безкоштовно годуватимуть: центр соціальної адаптації цього року боротиметься за фінансування з «Бюджету участі»


реклама

Безкоштовно годуватимуть: центр соціальної адаптації цього року боротиметься за фінансування з «Бюджету участі»

 

У Чернігові з 15 квітня розпочинається цьогорічний прийом проєктів в рамках «Бюджету участі». Ця програма з 2017 року дає можливість містянам безпосередньо впливати на розвиток Чернігова.Більшість проєктів стосується будівництва чи реконструкції. Але є також культурні та соціальні. Для прикладу, Чернігівський центр соціальної адаптації бездомних та безпритульних вже 2 роки фінансує з «Бюджету участі» мобільний пункт харчування.

Андрій Кошарний, соціолог: «Основою цього проєкту є харчування не тільки бездомних, але й малозабезпечених – пенсіонерів, тимчасово безробітних, які в даний час не можуть забезпечити себе повноцінною їжею. Особливо в холодний та карантинний час».

Співавтор проєкту Андрій Кошарний розповідає, цього року через карантин з мобільним пунктом не склалося, годувати людей довелося в наметі ДСНС. Але навіть за таких умов працівники центру соціальної адаптації допомогли більше 3 тисяч осіб.

Андрій Кошарний, соціолог: «Сам проєкт передбачав харчування людей на території вокзалу. Ми неодноразово зверталися до вокзальної компанії «Укрзалізниця», але вони в час карантинних обмежень були проти скупчення людей. Хоч ми й обґрунтовували, що це буде з дотримання карантинних обмежень, але не зійшлися ми в цьому. Тому ми харчували на території нашого центру».

Поборотися за фінансування з «Бюджету участі» у центрі соціальної адаптації планують і цього року. Подавати свої проєкти автори будуть в електронному вигляді через систему «Громадський проєкт». Ця процедура триватиме до 31 травня, а саме голосування заплановане на вересень.

Цьогоріч у міській казні на «Бюджет участі» виділено 18 мільйонів гривень.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: «Бюджет участі», центр соціальної адаптації, харчування, Андрій Кошарний, «Новий Чернігів»

Добавить в: